Trabzonda meydana gelen trafik kazasında, iki kişi yaralanarak hastaneye kaldırıldı.
Akçaabat ilçesinden Trabzon istikametine giden Ramazan Karataşın kullandığı 61 VE 343 plakalı otomobil henüz belirlenemeyen bir nedenle direksiyon hakimiyetini kaybederek takla attı. Kazada, sürücü Ramazan Karataş (27) ile ablası Hatice Özlü (29) yaralandı. Karataş, ambulansla Fatih Devlet Hastanesine, ablası Özlü de Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.
Öte yandan havanın yağışlı olması münasebetiyle Trabzonda bir çok maddi hasarlı kaza meydana geldi.