Mehmet Nazif Günal İlkokulu Yıl Sonu Kermesi yapıldı.
Necmettin NUMANOĞLU
Yılsonu etkinlikleri çerçevesinde Mehmet Nazif Günal İlkokulu tarafından okul yararına kermes düzenlendi. Kermesin açılış kurdelesini Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Kâhya, iki kız öğrenciyle birlikte kestiler. Başkan Hekimoğlu, öğrenciler yararına düzenlenen kermesin bol kazançlar getirmesi temennisinde bulundu. Açılış kermeste hazırlanan yemeklerin ikramı ile son buldu.