Trabzon Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi'nde eğitim gören 11'inci sınıf öğrencisi Z.E.E'ye okul yönetimi, lisede kalo
Trabzon Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi'nde eğitim gören 11'inci sınıf öğrencisi Z.E.E'ye okul yönetimi, lisede kalorifer yanmadığı için çekilen görüntüleri basına sızdırdığı iddiasıyla 3 gün okuldan uzaklaştırma ve davranış notunun 20 puan kesilmesi cezası verdi. Oğlunun basına hiç bir bilgi sızdırmadğını belirten baba Bekir Sami E., durumu bildirdiği Trabzon Valisi Abdil Celil Öz'e duyarlılığından dolayı etti. Baba Bekir Sami E, "Benin çocuğum yarın bir yerde görev almak istese aldığı ceza karşısına çıkacak ve sorun yaşayacak. Hiçbir suçu olmamasına rağmen çocuğumun ceza almasına anlam veremiyorum" dedi.