Emre, Pınar ile Beşikdüzü Şehit Öğretmen Gürhan Yardım İlköğretim Okulu salonunda düzenlenen muhteşem düğünle hayatlarını birleştirdi.
Şalpazarı ilçesi Akçiriş köyünden Melahat ve Metin Usta çiftinin yakışıklı oğulları Emre, Samsun Çarşamba'dan (Merhum) Necati ile Makbule çiftinin güzel kızları Pınar ile Beşikdüzü Şehit Öğretmen Gürhan Yardım İlköğretim Okulu salonunda düzenlenen muhteşem düğünle hayatlarını birleştirdi. Düğün merasimine Şalpazarı Belediye Başkanı Fehmi Cengiz, Beşikdüzü ve Şalpazarı ilçelerinden vatandaşlar katıldı. Emre ile Pınar çiftine Karadeniz Gazetesi olarak ömür boyu mutluluklar diliyoruz.