Trabzon merkez ve çeşitli ilçelerde 5 ayrı hırsızlık olayında, yaklaşık 20 bin TL'lik değerli eşya çalındı.
2013 yılının son günü hırsızlar yine rahat durmadı. Trabzon merkez ve çeşitli ilçelerde 5 ayrı hırsızlık olayında, yaklaşık değeri 20 bin TL olan değerli eşya çalındı. Kemerkaya Mahallesinde iki işletmeye giren hırsızlar, 4 adet 800 TL değerinde çek ile 2 bin TL değerinde ziynet eşyası çalarak kayıplara karıştı. Çömlekçi semtinde ise park halinde bulunan bir araca giren hırsızlar, araç içerisinde bulunan bir adet silah, 300 euro, 700 dolar, 1 adet alyans ve 1 adet kolye çaldı. Araklı ilçesi Hürriyet Mahallesindeki bir eve giren hırsızlar evde bulunan 1 adet altın bilezik, 2 adet tek taş yüzük ve 1 çift altın küpe, 2 adet kol saati çalarak kayıplara karıştı.
Şükrü ÜÇÜNCÜ