SON DAKİKA

Haber > Ekrem İmamoğlu AK Parti seçmenine seslendi! ''Senin adayın olsaydım...''

Ekrem İmamoğlu AK Parti seçmenine seslendi! ''Senin adayın olsaydım...''

13 Nisan 2019 Cumartesi - 14:59

Resmi olmayan sonuçlara göre İstanbul'da başkanlık yarışını önde bitiren Ekrem İmamoğlu, Ekrem İmamoğlu Beylikdüzü'nde görev teslimi yaptı. Buradaki konuşmasında AKP seçmenine de seslenen İmamoğlu, "Ben sizin adayınız olsaydım ne düşünürdünüz?"

Ekrem İmamoğlu Beylikdüzü'ndeki konuşmasından satır başları: Beylikdüzü Belediye Başkanlığı görevimi Mehmet Murat Çalık’a devrediyorum.

Bugün burada başka bir buluşmanın müjdesini veriyorum. Saraçhane'de 16 milyon insana hizmet etmeye başlayacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

Dün seslendim bugün de AK Partili dostlarıma sesleniyorum. 1994 yılında sayın Cumhurbaşkanı o dönemde aldığı oylarla çekişmeli bir yarıştan sonra SHP ve Doğru Yol hükümeti üyeleri İBB'yi devretti mi? Tereddüt duydu mu? Sizin başkanlığınızda kazandığınız seçimden sonra görev size verildi mi? Evet verildi. Nedir derdiriz? Tekrar sesleniyorum Ben sizin adayınız olsaydım ne düşünürdünüz?

Bu millet bağıran çağıran siyasilerden usandı. Bu kardeşiniz huzurun simgesi olmaya çılışacak. Yolda selam vererek gülümseyeceğim. Benim gülen yüzümü lükfen hafızanızdan çıkarmayın. Görevi teslim alacağım. Hakkını yemediysem kardeşim, kimseye de hakkımı yedirmem. Bu kadar net.

Bu Haberi Beğendiniz mi?
0

YORUMLAR

400

Daha Fazla:

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap