SON DAKİKA

Haber > Ekrem İmamoğlu; 'Akıl tutulması yaşıyor, seviyesi düşük adam'

Ekrem İmamoğlu; 'Akıl tutulması yaşıyor, seviyesi düşük adam'

16 Mayıs 2019 Perşembe - 10:28

Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu, Trabzonlulara “Yunan” benzetmesi yaptı, Türkiye ayağı kalktı. Göksu’ya Trabzon’un yanı sıra ülkemizin her ilinden tepki yağmaya başladı.

İstanbul Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu’nun İmamoğlu üzerinden Trabzonlular ile ilgili açıklaması büyük tepki topladı.

Katıldığı bir iftar programında Trabzonlu Ekrem İmamoğlu'nun seçimi kazanmasına en çok Yunan medyasının sevindiğini ve İstanbul’u Yanan kazandığını ifade eden İBB Meclisi AK Parti Grubu Başkanvekili Göksu daha sonra İmamoğlu'nun nereli olduğunu iftar programına katılan vatandaşlara sordu. Vatandaşlardan “Trabzon” cevabını alan Göksu “E hesap başka” dedi.

SEVİYESİ DÜŞÜK ADAM

İmamoğlu'na, Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu'nun tepki çeken sözleri de soruldu. İmamoğlu'nun yanıtı şöyle oldu: 

 "Açıklamayı izlemedim ama arkadaşlarım anlattılar. Aslında izleme tenezzülünde bulunmadım. Gerçekten seviye çok düştü. Ne diyeceklerini şaşırdılar. Zavallılık olarak nitelendiriyorum. Üzülüyorum. Bir kurgu, bir oyun. Zihinlerinde neler dönüyormuş bu insanların aklım ermiyor. Trabzonlular'a Yunan yaklaştırmaları. Bir oy için neler yapacaklarını şaşırmış durumdalar. Kime nasıl hitap edeceklerini, Ekrem İmamoğlu'nu nasıl karalayacaklarını şaşırmış durumdalar. Güneş balçıkla sıvanmaz. Sanırım Trabzonlulardan da özür dilemiş. Trabzonlu hemşehrilerimiz bu tarz davranışları insan yerine koymaz. Umursamaz bile. İnşallah bu tür seviyesiz yakıştırmalardan, davranışlardan kurtulurlar. Hele hele bir belediye başkanı işine baksın."

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

kara
3 ay önce
asıl senin seviyen düşük..CHP milletvekili trabzonlarnı yunanlı yapıca neden sesiniz çıkmıyor.tek bir laf bile söylemediniz. şimdi rant elde etmek için atıp tutuyorsun

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap