SON DAKİKA

Haber > PlayStation kullanıcı adı değiştirme geldi!

PlayStation kullanıcı adı değiştirme geldi!

10 Nisan 2019 Çarşamba - 19:30

PlayStation Network Online ID değişikliği sonunda geldi. İşte işlem ücreti ve detaylar!

Sony Interactive Entertainment, PlayStation Network Online ID (Çevrimiçi Kimlik) değiştirme özeliğinin bugün Kuzey Amerika'da yarın da Avrupa bölgesinde kullanılabilir olacağını duyurdu.

PlayStation kullanıcı adı değiştirme geldi!

İlk çevrimiçi kimlik değiştirme ücretsiz olacak fakat ilkinden sonra yapılacak her bir değişiklik için ücret talep edilecek. Normal kullanıcılar için $9.99 USD / $9.99 CAD / €9.99 / £7.99; PlayStation Plus abonesi kullanıcılar için $4.99 USD / $4.99 CAD / €4.99 / £3.99.

İşlemi PlayStation 4 sistemi veya web tarayıcı üzerinden yapabileceksiniz. PlayStation 4 sistemi üzerinde izlenecek yol şu şekilde olacak:1. Adım: PS4'ünüzden [Ayarlar] kısmına gidin.

2. Adım: Sırasıyla [Hesap Yönetimi]> [Hesap Bilgisi]> [Profil]> [Çevrimiçi Kimlik] kısmına gidin.

3. Adım: İstediğiniz Çevrimiçi Kimliğini girin veya önerilenlerden birini seçin.

4. Adım 4: İşlemi tamamlamak için ekrandaki talimatları izleyin.

Çevrimiçi kimliğinizi değiştirirken, arkadaşlarınız tarafından tanınabilmek için yeni kullanıcı adının yanında eski kullanıcı adının da bulunması şeklinde size bir opsiyon sunulacak. Ayrıca istediğiniz zaman ücretsiz olarak eskisine dönebileceksiniz. Eskisi başkaları tarafından alınamayacak.

1 Nisan 2018'den sonra yayınlanan tüm PlayStation 4 oyunları ve bu tarihten önce yayınlanan oyunların da büyük bir çoğunluğu PlayStation Network çevrimiçi kimlik değişikliği ile uyumlu olacak.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap