SON DAKİKA

Haber > Dünya > New York meydanında Erdoğan karşıtı ilan!

New York meydanında Erdoğan karşıtı ilan!

04 Mart 2021 Perşembe - 10:39

New York'taki ünlü Times Meydanı'nda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef alan reklamlar yayınlandı. Reklamların "FETÖ propagandası" olduğunu belirten AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Cumhurbaşkanımızın dirayetli yönetimi ile bu terör ve ihanet şebekesi ile mücadele sonuna kadar sürecektir" dedi.

ABD'nin ve dünyanın en ünlü meydanlarından biri New York'taki Times meydanında, Cumhurbaşkanı Erdoğan karşıtı reklamlar yayınlandı. ABD'de faaliyet yürüten "Advocates of Silenced Turkey" oluşumu tarafından verilen ilanların yayınlandığı reklam panolarında "Stop Erdoğan" yazıldı.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, ilanlarla ilgili şu açıklamayı yaptı:

"FETÖ Terör Örgütü, Türkiye düşmanı bir ihanet şebekesidir. FETÖ, Türkiye’ye düşmandır, bu nedenle Cumhurbaşkanımıza düşmandır. Bu ihanet şebekesi, New York'ta 'stop Erdoğan' başlıklı yalan dolu ilanlarla Sayın Cumhurbaşkanımızı hedef alarak ihanetlerine yeni bir sayfa ekledi. Bu ihanet şebekesi Türkiye’yi durduramaz, Cumhurbaşkanımızın kararlı yürüyüşünü durduramaz. FETÖ ihanet planlarının önünde en büyük engel olarak Cumhurbaşkanımızı gördüğü için dünyanın her yerinde Erdoğan düşmanlığı yapıyor.

 FETÖ terör örgütü Türkiye düşmanı tüm ihanet projelerinin gönüllü kölesidir. FETÖ yöneticileri tıpkı PKK gibi insanlık düşmanı ve Türkiye düşmandır. Bunların Cumhurbaşkanımıza saldırıları milletimize düşman oldukları içindir. Cumhurbaşkanımızın arkasında milletimizin iradesi ve desteği var. FETÖ’nün arkasında ise Türkiye düşmanı şebekeler var. FETÖ ile mücadele milli bir seferberliktir. Cumhurbaşkanımızın dirayetli yönetimi ile bu terör ve ihanet şebekesi ile mücadele sonuna kadar sürecektir."

TBMM Dijital Mecralar Komisyon Başkanı Hüseyin Yayman da sosyal medyadan yaptığı açıklamada ilana tepki gösterdi.

Beğendim
1
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

kayhan
1 ay önce
sayin baskanimiz reis fetönün inine girdi terörislerin inine girdi simdide avrupa baskanlarinin rüyalarina giriyor osmanli torunlari geri geldi korkmaya basladilar daha cok korkacaksiniz avrupalilar ...bu daha az bekleyin görün...saygilar baskan seni seviyoruz herzaman yanindayiz...
Timur
1 ay önce
Erdoğan durdurulursa ABD Ön Asya’da krallık kurar ve hem Rusya’yı hem de İran’ı çökertip Türkiye’yi de 3’e bölerek dünyayı ABD ve İsrail kölesi yapar , inançları ve planları bu ama bizim de milletçe planımız ABD’nin ikiye bölünerek vampir ellerini insanlığın üzerinden çekmesi olmalıdır.Rusya biraz adam olsa bunu yapabiliriz. Yunanistan’a üs kuran ABD’yi Vietnam’daki akıbetine uğratabiliriz. Haydi Rusya artık biraz adam ol ve askerî olarak bizi şartsız destekle...Ve...Sen de kahpe İRAN...

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap