SON DAKİKA

Haber > Dünya > Putin'in gizli sarayında yok yok! Striptiz odasının görüntüleri ortaya çıktı

Putin'in gizli sarayında yok yok! Striptiz odasının görüntüleri ortaya çıktı

21 Ocak 2022 Cuma - 12:32

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'e ait olduğu iddia edilen 1.3 milyar dolarlık sarayda bulunan striptiz salonunun görüntüleri gündeme bomba gibi düştü.

Rus muhalif Aleksey Navalni'nin internet sitesinde, Devlet Başkanı Vladimir Putin'e ait olduğu iddia edilen 1,3 milyar dolarlık saraydaki striptiz salonunun görüntüleri paylaşıldı.

YATAK ODASI GÖRÜNTÜLERİ DİKKAT ÇEKMİŞTİ

Navalni, Putin'in emriyle zehirlendiği iddiasıyla Almanya'da tedavi gördükten sonra Rusya'ya dönüşünde geçen yıl tutuklanmış, ardından Putin'in gizli sarayı olduğu iddia edilen lüks evin görüntüleri basına sızmıştı. Gizli tüneli, yüzme havuzu, buz pisti, kilisesi, tiyatro ve spor salonu olan sarayda Putin'in yatak odası olduğu söylenen odanın görüntüleri de dikkat çekmişti. Navalni'nin ekibi son olarak da sarayda direk dansı yapılan salonun görüntülerini yayınladı.

"HAYAL ETTİĞİMİZDEN ÇOK DAHA KÖTÜ GÖRÜNÜYOR"
Daha önce direk dansı salonunun evin planlarına göre bilgisayarda oluşturulan bir örneği paylaşılmıştı. Orijinal fotoğrafla beraber paylaşılan notta "Striptiz salonu gerçekten var. Hayal ettiğimizden çok daha kötü görünüyor" dendi.

KUMARHANE VE DİSKOSU DA VAR
Sarayda ayrıca bir kumarhane ve disko olduğu da belirtiliyor. Rusya'nın simgelerinden biri olan çift başlı kartal görseli de sarayın birçok yerinde görülebiliyor.

PUTİN REDDETMİŞ, ROTENBERG "BENİM SARAYIM" DEMİŞTİ

Putin'in yasa dışı kaynaklarla Karadeniz kıyısında kendisine lüks bir saray yaptırdığını öne süren video, geçen sene büyük ses getirmiş ve 24 saat içinde 20 milyondan fazla izlenmişti. Navalni'nin ekibi, sarayı "Rusya tarihinin en büyük yolsuzluk skandalı" olarak tanımlarken, Putin sarayın kendisine veya yakın akrabalarına ait olduğu iddialarını reddetmişti. Putin'e yakın isimlerden Rus milyarder Arkadi Rotenberg de sarayın kendisine ait olduğunu belirtmişti.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap