SON DAKİKA

Haber > Ekonomi > Bakan Albayrak: Türkiye'nin ekonomisine güven artıyor

Bakan Albayrak: Türkiye'nin ekonomisine güven artıyor

29 June 2020 Monday - 11:45

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, "Türkiye'nin ekonomisine güven artıyor. Nisan'da 51,3 olan Ekonomi Güven Endeksi Mayıs'ta 61,7'ye, Haziran'da ise 73,5'e yükseldi. 2020 yılını bu performans ile sürdürüp gelecek yılda bunu çok daha ileri taşıyacağız inşaallah." mesajını paylaştı.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak "Türkiye'nin ekonomisine güven artıyor. Nisan'da 51,3 olan Ekonomi Güven Endeksi Mayıs'ta 61,7'ye, Haziran'da ise 73,5'e yükseldi. 2020 yılını bu performans ile sürdürüp gelecek yılda bunu çok daha ileri taşıyacağız inşaallah." dedi.
 
Bakan Albayrak'ın tweeti şöyle:

 

Beğendim
0
Sevdim
1
Beğenmedim
1
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

emre
6 ay önce
Sayın Maliye Bakanımız ALBAYRAK 'ın ekonomik konulardaki çalışmaları çok değerlidir. Yaptığı çalışmalar önemlidir.Güneşten gözü kamaşanlar onun çalışmalarını göremez. Onların gördükleri gece yarasalarıdır. Vatanı ve milleti için çalışanlar gönüllerin dostlarıdır. Zamanı gelince sonbahar yaprakları gibi dökülür giderler.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap