Trabzonun iki eski belediye başkanı Orhan Karakullukçu ve Volkan Canalioğlu bir araya geldi.
Trabzon Belediye Başkanlığına ikinci kez aday olan M. Volkan Canalioğlu, kendisine her zaman büyük saygı duyduğunu ifade ettiği, Trabzonun 1984-1989 dönemi Belediye Başkanı Orhan Karakullukçuyu ziyaret etti. Trabzon Belediye Başkanlığına aday olduğu 2004 yılında Orhan Karakullukçuyu ziyaret ederek kendisinden öneriler aldığını hatırlatan Canalioğlu, "Orhan abi benim için çok önemlidir. Onun döneminde birleştirici bir belediye vardı. Onlar geldi ayrıştırdı" diye konuştu.
CHPNİN SORUMLULUĞU
Karakullukçu ise, CHPnin büyük bir sorumluluğu olduğunu vurgulayarak, "CHPnin politikası doğru, genel başkanı ise bir şanstır. Asar keserim dönemi bitti. İnönünün ünlü bir lafı vardır, Bir olay karşısında bir yetkili 24 saat sonra kararını vermeli diye. Ama kararı verirken de kararlı olacaksın. Başbakan panikledi" dedi.