SON DAKİKA

Haber > Gündem > Cumhurbaşkanı Erdoğan: 80 senelik takoz muhalefetle mücadele ettik

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 80 senelik takoz muhalefetle mücadele ettik

16 Ocak 2021 Cumartesi - 14:37

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Manisa'da Enerji ve Tabii Kaynaklar Toplu Açılış Töreninde yaptığı açıklamada, "80 senedir Türkiye'nin başına musallat olan takoz muhalefet ile uğraşıyoruz." dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Manisa'nın Soma ilçesinde Enerji ve Tabii Kaynaklar Toplu Açılış Törenine video konferans yöntemiyle bağlandı.

Erdoğan, açılışını canlı bağlantıyla yaptığı törende önemli açıklamalar yaptı.

Türkiye'nin hayallerine ulaşması için gece-gündüz çalışıldığını ifade eden Cumhurbaşkanı, pek çok engelin üstesinden gelindiğini söyledi.

"80 SENEDİR TÜRKİYE'NİN BAŞINA MUSALLAT OLAN TAKOZ MUHALEFETLE MÜCADELE ETTİK"

"Cumhuriyet mitinglerinden, Gezi olaylarına, 15 Temmuz darbe teşebbüsüne kadar envai çeşit saldırıya uğradık" diyen Recep Tayyip Erdoğan, CHP'ye sert göndermelerde bulundu.

"80 senedir Türkiye'nin başına musallat olan takoz muhalefet ile mücadele ettik" diye konuşan Erdoğan, ülkeye kazandırılan eserlerin muhalefet tarafından küçümsendiğini söyledi.

"TÜRKİYE'NİN EN BAŞARILI 18 YILINI YAŞATTIK"

Tüm dünyada yatırımların durma noktasına geldiği bir dönemde, Türkiye'nin projelerini ara vermeden bitirdiğini de sözlerine ekleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Türkiye'ye cumhuriyet tarihinin en başarılı 18 yılını yaşattık." dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuyla ilgili açıklamaları şu şekilde:

"Ülkemizi hedefleri ve hayalleri ile kucaklaştırmak için gece gündüz demeden koşuyor, ter döküyoruz. Birçok engelin üstesinden geldik. Cumhuriyet mitinglerinden, Gezi olaylarına, 15 Temmuz darbe teşebbüsüne kadar envai çeşit saldırıya uğradık. Aynı zamanda 80 senedir Türkiye'nin başına musallat olan takoz muhalefet ile de mücadele ettik. Bugün salgınla mücadelede elimiz, ayağımız olan şehir hastanelerimizi karalamak için nice haber uydurdular.

"YATIRIMLARIN DURMA NOKTASINA GELDİĞİ DÖNEMDE ASLA REHAVETE KAPILMADIK"

Savunma sanayimizde dışa bağımlılığı azaltacak projeleri küçümsediler, karaladılar. Vatan yansa ateşinde ısınacak kadar gözü kararmış bu güruha rağmen hamdolsun Türkiye'ye cumhuriyet tarihinin en başarılı 18 yılını yaşattık. Tüm dünyada yatırımların durma noktasına geldiği salgın döneminde de asla rehavete kapılmadık."

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

kaplan
1 ay önce
Doğru söze ne söylenir.
Doğru söz
1 ay önce
Millet çok çok zengin oldu! Ve Reyisleri de Uçak ve saraylar kolleksiyoncusu oldu. Hamdolsun. En azınsan bilinenler 8 uçak 1 külliye ve 3 yeni saray (eskiler sayılmaz onlar ata yadiğarı), araba altın gibi ufak değerler zaten sayılmaz...
muammer
1 ay önce
18 yıldır TAKOZ dediğinin muhalefetin yaptıklarını satıyorsunuz. satılacak DAİRE den başka ne yaptınız.
CALIK
1 ay önce
Tùrk Halki sanin bu yalanlarindan, palavralarindan bikti usandi . Yapilan analizlere gore AKP iktidari istikrar getirmedi 18 yillik AKP doneminde Tùrkiye, enflasyon ve bùtçe disindaki 8 gostergede geride kaldi .2000 yilinda dùnyanin 17 inci ekonomisiydik 2020' de ilk 20'de bile kalmamiz zor. 18 yil çumhuriyetin birikimi yerli ve milli ne kadar kamu kurulusu varsa elden çikardi. Dev projeleri yandas sirketlere hazine garantili vererek ùlkenin gelecegini ipotek ettirdi. Ucuyoruz ! Ne olursa olsun isterse ùlke batsin RTE'ye gore her sey yolunda

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap