SON DAKİKA

Haber > Gündem > Cumhurbaşkanı Erdoğan güvende değil! İki bakan kuyu kazıyor iddiası

Cumhurbaşkanı Erdoğan güvende değil! İki bakan kuyu kazıyor iddiası

18 Mayıs 2021 Salı - 11:05

Yeditepe Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Emin Gürses tartışmalara neden olacak açıklamalarda bulundu.

Prof. Dr. Emin Gürses, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'ın güvende olmadığını iddia etti. 

Prof. Dr. Gürses, konuyla ilgili, "Cumhurbaşkanı (Recep Tayyip Erdoğan) güvende değil. Bu operasyonlarda Tayyip Erdoğan'a ulaşırlarsa ne yapacaklar biliyor musunuz? Bir bakan var bir bakan daha var adlarını vermeyeyim şimdi bir de bir başkan var bir yerde. Bunların üçü bir araya gelecekler 'Sayın Cumhurbaşkanımızın sağlık durumu iyi değildir' diyecekler, kendileri ülkenin yönetimini almayı düşünüyorlar. Alırlarsa bu millet onları 24 saatte hapse atar” ifadelerini kullandı. 

Ulusal Kanal'da 'İşin Adlı' programında Sezim Önadalı Sungur'un "Hocam bu iddia mı, böyle bir şey mi var" sorusu üzerine ise Gürses, "İddia olur mu? Var tabii" yanıtını verdi ve sözlerini şöyle sürdürdü:

"Reis'e haber gönderdik de buradan da söyleyelim. Böyle çalışmalar var. ABD'de bunlara destek veriyor. 'Siz yavaş yavaş piyasayı temizleyin.' Bu 5 ton uyuşturucu meselesi, saraya maraya dayanırsa bu üç kişi, ABD ile bağlantısı olan adamlar 'Çok kıymetli Erdoğan'ımız biraz dinlenecek biz yöneteceğiz ülkeyi' dedikleri an milletin ayaklanması lazım. Bu yasa dışı bir iştir. Millet izin vermez."

Beğendim
0
Sevdim
1
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Serkan
28 gün önce
"Madurum" edebiyatı başladı.
Lazz
29 gün önce
Bu adam üşütmüş.Dr getirin yaziktir.
Doğru söz
29 gün önce
Geç bunları. Her gün yeni bir gündem degişme senaryosu. Dediğin gibi olsa RTE nin MIT ve Savcıları o 3 lüyü(!) hemen tertiplemez mi? Siktir ordan gündem değiştirme senaryocusu.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap