SON DAKİKA

Haber > Gündem > Cumhurbaşkanı Erdoğan: ''Kandil'i çökerteceğiz ve Kandil Kandil olmaktan çıkacak''

Cumhurbaşkanı Erdoğan: ''Kandil'i çökerteceğiz ve Kandil Kandil olmaktan çıkacak''

09 Mayıs 2021 Pazar - 09:41

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Diyarbakır Anneleri ile iftar programında önemli açıklamalarda bulunuyor

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları:

Sizler yüreği yanık Diyarbakır Anneleri olarak nice ramazanları, nice bayramları evlat hasretiyle geçirdiniz. Terör örgütü PKK ve onun siyasi uzantıları tarafından kandırılarak sizlerden kopartılan ciğerparelerinize kavuşmak için verdiğiniz mücadeleyi en başından beri takdirle takip ediyoruz. Ailelerimizin kararlılıkla yürüttüğü bu mücadele terör örgütünün gerçek yüzünün görülmesi bakımından hayırlı olmuştur. Yıllardır birileri tarafından cilalanıp parlatılan, cici çocuklardan oluşan masum bir yapı gibi gösterilmeye çalışılan bölücü terör örgütü zor duruma düşmüştür.

'TERÖR ÖRGÜTÜ KAÇACAK DELİK ARIYORLAR'

Şu anda dertleri, sıkıntıları büyük. Artık kaçacak delik arıyorlar. Güvenlik güçlerimizin sınırlarımız içinde ve ötesinde gerçekleştirdikleri operasyonlarla eylem kabiliyetini iyice azalttığı örgüt Diyarbakır Anneleri'nin dirayeti karşısında adeta çaresiz kalmıştır. Evlatlarına kavuşan her ailemizle birlikte sadece biz sevinmekle kalmıyoruz, tüm milletimizin yüreğine de su serpiliyor. Allah'tan bu gece idrak edeceğimiz Kadir Gecesi hürmetine buradaki kardeşlerim başta olmak üzere yüreği hasretle kavrulan tüm anneleri ve babaları, yarın biliyorsunuz Anneler Günü, bir an önce evlatlarına kavuşturmasını diliyorum. Sınırlarımız ötesinde yürüttüğümüz başarılı operasyonlarla, terörün ülkemize uzanan kanlı ellerini adeta kırıyoruz. Son terörist de etkisiz hale gelene, terör örgütünün elindeki son evladımız da ailesine kavuşana dek bu mücadelemizi sürdüreceğiz. Türkiye'de başaramadıklarını Suriye'de deneyenleri bir kez daha hayal kırıklığına uğratmakta kararlıyız. Kandil'i çökerteceğiz ve Kandil Kandil olmaktan çıkacak, onlar için karanlık olacak.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

fiber.
1 ay önce
Böyle konuşma Reis.Kemal sana kızacak.
Malkoc
1 ay önce
2015 o teroristlerle Dolmabahçe sarayında neler konuştunuz 2018 Diyarbakır meydanında Kürtlerin hakları dediniz önce bunları büyük Türk milletine anlat bizde sana inanıp güvenelim bu senin dediğin atma Recep din kardeşiyiz bir şey
Adalet
1 ay önce
kandili başlarına yıkacağız sonrasında dolmabahçeye masa basında poz verirsiniz, 2002 de neredeyse sıfır terörle aldığınız hükümeti karadeniz dağlarında teröristlerle uğraşıyoruz, yoksa gizli gizli işlermi yapıyorsunuz.
Doğru söz
1 ay önce
RTE bu ailelere akıllı bomba ve mermiler icat ettiğini ve bu akıllı bomba ve mermilere bu yemeğe katılanarın çocuklarının kılına bile dokunmadan Kandi diğerlerinin başına yıkacağını söylüyor. Yıl 2021 ! İnsanlar bayağı gelişmiş! 😂😂😂😂😂
Doğru söz
1 ay önce
Bir lider(!) kandili başlarına yıkacağız, son teröriste kadar temizleyeceğiz diyor. Bu iyi. Ama insan bunu terorist ailelerine yemek vererek söylerse, orada bir trajedi var. Ya bu ailelerde zekâ yok, satılmışlar, ya da RTE düşünmeden konuşuyor.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap