SON DAKİKA

Haber > Gündem > Hürriyet yazarı Selvi: Bu sisli ortamda Erdoğan’ı dikkatle izlemekte yarar var

Hürriyet yazarı Selvi: Bu sisli ortamda Erdoğan’ı dikkatle izlemekte yarar var

10 Haziran 2021 Perşembe - 10:49

Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi, "Bu sisli ortamda Erdoğan’ı dikkatle izlemekte yarar var" düşüncesini dile getirdi.

Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi, "Son dönemde Türkiye yine bir kaos ortamına sokulmak isteniyor. Ortalığın sis ve pusla kaplanması hedefleniyor. Bunun 2 yıl sonra yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimiyle ilgisi olmadığı söylenemez. Bizde Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde her zaman sancılı bir süreç başlatılmak istenir. Darbelere, muhtıralara varan, kıran kırana bir mücadele sergilenir. Eski dönemin yeni oyuncuları bir kez daha kriz ve kaos senaryosunu devreye soktular" dedi. 

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Tayyip Erdoğan'ın AK Parti grup toplantısındaki konuşmasını hatırlatan Selvi, "Böylesine kritik süreçlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın verdiği mesajları dikkatle takip etmekte yarar var. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dün AK Parti grubunda yaptığı konuşma da onlardan biriydi" ifadesini kullandı. 

Beğendim
1
Sevdim
0
Beğenmedim
2
Üzgün
0
İnanılmaz
1

Yorumlar


550

Serkan
4 gün önce
Sen kimsin ya, ne sıfatla, hangi geçmiş ile ve hangi bilgi ile millete tavsiyelerde bulunuyorsun. Senin bir zamanlar HOCAEFENDI dediklerine bizler tam 1985 lerden beri ŞARLATAN ve TERORİST diyoruz.
Doğru söz
5 gün önce
Eeeyy sefil Selvi. Erdoğan kendi sisli. O sisin kaynağını bulup haddini bildirecek bir kabiliyette olsa, 10 senedir bahsi edilen sisi bulup cezalandırmaz mızdı? O sisi bulabilse sen onu her gün yazmaz mızdın. Sizin aradığınızın bulunma olasılığı UFO yakalana olasılığından az. Sizden kurtulmakla gelecek kurtuluş.
Doğru söz
5 gün önce
Eeeeyyy icazetci Selvi. Sen bunları söyleyerek zırcahilleri kandırmaktan utanmıyor musun? Dedat Peker pislik ama onurlu. Sende ve icazeti altında olduklarında o onur da yok.
fidans
5 gün önce
Senin söylediklerinin hiçbir hükmü şahsiyeti yoktur, düşkün selvi...
Ahmet
5 gün önce
Ne yararı var acaba

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap