SON DAKİKA

Haber > Gündem > İnce'den Erdoğan'a sert sözler: Türk hekimlerine havale ediyorum

İnce'den Erdoğan'a sert sözler: Türk hekimlerine havale ediyorum

01 Ağustos 2021 Pazar - 11:06

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı sert şekilde eleştirdi.

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın orman yangınlarının yaşandığı Marmaris'te vatandaşlara yaptığı konuşma sonrasında çay dağıtmasını sert dille eleştirdi.

Twitter'dan yaptığı Erdoğan paylaşımıyla dikkat çeken İnce, şu ifadeleri kullandı:

"Marmaris’te yüreği yanan insanların kafasına da çay fırlatmışsın! Senin durumun siyasetin değil, tebabetin ilgilenmesi gereken bir durum artık. Vatanı yanan, yüreği yanan insanlara keyif çayı fırlatan bu Cumhurbaşkanı’nı Türk hekimlerine havale ediyorum."

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

K.Atamer
1 ay önce
Sizide eleştirmek için eleştirme mantığınından ötürü iyi bir akıl ve ruh hastalıkları hastanesine tedavi görmeye davet ediyoruz.Bu akıl ile iyi bir ruh halinizin olmadığını göstermiş oluyorsunuz.Allah size Akıl fikir versin diyeceğim ama onuda kötüye kullanırsınız.
Doğru söz
1 ay önce
O zat zırcahillere Avrupa bizi kıskanıyor diyor. Avrupada sefillik yok. Kimse da çay atmaz, haddine değil. Bizim sefillerde onur yok. At da ne bok atarsan at. Hepsi havada kapar. Aziz Nesin zekâ demişti ben ekliyorum, onur yoksunu da diyorum.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap