SON DAKİKA

Haber > Gündem > Kadıköy Belediyesi'nde rüşvet operasyonu; 224 kişi için gözaltı kararı

Kadıköy Belediyesi'nde rüşvet operasyonu; 224 kişi için gözaltı kararı

17 Mayıs 2022 Salı - 10:48

Kadıköy Belediyesine yönelik İstanbul merkezli 5 ilde 54’ü kamu personeli toplam 224 şüpheliye yönelik “rüşvet” operasyonu başlatıldı.

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı Memur Suçları Soruşturma Bürosunca yürütülen bir soruşturma kapsamında harekete geçen İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, geniş çaplı rüşvet operasyonu için düğmeye bastı.

“Örgütlü olarak rüşvet almak”, “rüşvet vermek”, “rüşvete aracılık etmek” ve “resmi belgede sahtecilik” suçlarından çoğunluğu Kadıköy Belediyesinde görevli zabıta personeli ile belediye mühendislerinin de aralarında yer aldığı 54’ü kamu görevlisi olmak üzere toplam 224 şüphelinin yakalanması için İstanbul, İzmir, Adana, Kocaeli ve Şırnak’ta eş zamanlı operasyon başlatıldı.

Mali Polisin düzenlediği operasyonlarda çok sayıda şüphelinin yakalandığı bildirildi.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

uA 34 -Trabzonlu
1 ay önce
KİM RÜŞVET ALMIŞSA GÖZÜNÜN YASINA BAKILMADAN HESAP SORULSUN ! ŞERDİL ODABAŞI DENEN ADAMIN HABERİ VAR MI YOKMU BUDA ARAŞTIRILSIN ! HABERİ VARSA ŞERDİLDE YARGILANSIN !ŞİMDİ SANA GELEN GELELİM İÇİŞLERİ BAKANLIĞI MUHALEFET BELEDİYELERİNDE ELBETTE RÜŞVET HIRSIZLIK VARSA HESAP SORULMALI AMA BAZI AKP BELEDIYELERIYLE ALAKALIDA İDDİALAR VAR ONLARDA INCELENİRSE RÜŞVET ILE MUCADELE KONUSUNDA SAMİMİ OLURSUNUZ !

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap