SON DAKİKA

Haber > Gündem > Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a sert tepki: Önce beni çiğnemeniz gerekecek

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a sert tepki: Önce beni çiğnemeniz gerekecek

01 Ağustos 2021 Pazar - 12:01

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, orman alanlarının turizme açılması kararı üzerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sert tepki gösterdi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a sert bir çıkışta bulundu.

Kılıçdaroğlu, söz konusu paylaşımında şunları söyledi:

"Erdoğan bir imzayla ormanlarda yapılaşma yetkisini Turizm Bakanı'na verdi. Her yer yandı kül oldu, derdi dağı taşı betonlaştırmak. Çok açık söylüyorum; tek bir tuğla dahi koymaya kalkarsanız, önce ekskavatörle beni çiğnemeniz gerekecek. Ormanlarımıza dokunamayacaksınız. Hadsizler!"

Beğendim
2
Sevdim
1
Beğenmedim
1
Üzgün
1
İnanılmaz
1

Yorumlar


550

Doğru söz
1 ay önce
AKP gibi yapacaksın. Her şeyi çalacaksın. Mafya cemaat tarikat aşiretle kanka hatta kari koca olacaksın. Amerikaya biat edeceksin, ama boş lafları da savuracaksın. Onlar zırcahiller için. Amerika hangi lâfın kime olduğunu bilir. İsrailden Suudilerden şeref madalyası alacaksın. Zarrab ve SBK a şeref madalyası vereceksin... eeee bütün bunlar ve fazlası ancak cehalette mümkün. O Türkiyede ziyadesi ile memcut
Kara
1 ay önce
Ya boş boş konuşuyorsun.. erdoğanın söyledikleri kafan alsın....algı propagandası yapma . Senin nedeni çiğneyecek ya etin putun ne
Cengiz
1 ay önce
Seni zaten 10 kez çiğnemiş kılıç efendi gerek kalmaz
Kadir08
1 ay önce
Sizdeki belediyeleride bir bakın nasıl kaçak yapılar var

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap