SON DAKİKA

Haber > Gündem > Muğla 32 araç 3 ambulanslı Cumhurbaşkanı konvoyunu konuşuyor

Muğla 32 araç 3 ambulanslı Cumhurbaşkanı konvoyunu konuşuyor

01 Ağustos 2021 Pazar - 18:45

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yangın felaketinin en ağır yaşandığı bölgelerden Muğla’da vatandaşlara hitap etti. Burada vatandaşa çay dağıtan Erdoğan’ın araç konvoyu da tartışmalara neden oldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yangının en büyük hasarı verdiği illerimizden Muğla’ya gitti.

Burada konuşan Erdoğan’ın vatandaşa çay fırlatması tartışmalara neden olurken bir tartışmada Cumhurbaşkanının araç konvoyu nedeniyle yaşandı.

Erdoğan’ın 32 araç 3 ambulanslı konvoyu dakikalarca trafiği kilitledi.

Çevredeki vatandaşlar da konvoyun büyüklüğünü çekmek için cep telefonlarına sarıldı.

Öte yandan Erdoğan Marmaris’te yaptığı konuşmada “Allah'ın izniyle bu yangınların izleri kısa sürede silinecektir. Canlı kaybı dışındaki her şeyi telafi edecek güce sahibiz.” İfadelerini kullandı.

Antalya, Manavgat, Akseki Gündoğmuş'ta yangından etkilenen tüm mahalleler, Osmaniye, Kadirli ilçesi, Muğla- Marmaris, Bodrum, Milas Köyceğiz, Adana, Kozan yangından etkilenen tüm mahalleler hayata etkili afet bölgesi ilan edildi.

 

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
2
İnanılmaz
1

Yorumlar


550

nedim
1 ay önce
KİBİR
Kerim
1 ay önce
ne olacaktı..diğer partiler liderleriyle yüzlerce araçlık konvoy yapınca ses yok.bu bir devletin başkanı.onunla beraber ilgili kurum amirleri de bölgede ..onlarda devlet başkanın yanında gerekli çalışmalar ve talimatlar yerinde alınıyor.ama size lazım olan bir başkan nasıl olacak biliyormusunuz.gelip bir saat orada durup beş yıldızlı otele gidip yüzecek bir başkan.tıpkı depremde gidip kayak yapanlar gibi.
Doğru söz
1 ay önce
Ben da çay atacam, tüm sefillere duyurulur!
Doğru söz
1 ay önce
Yine maalesef! RTE "Canlı kaybı dışındaki her şeyi telafi edecek güce sahibiz.” derken ağaçları canlı sayamadı. Sn. Meral Akşener'in ve Orhan Gencebay'ın dediği gibi " YAZIKLAR OLSUN"! Bence artık RTE 'nin sağlık rapor ibraz etmesi zarureti hasıl olmuştur.
Mehmet akyuz
1 ay önce
Fetonun lifleri yıldıramaz bizleri demirtasla kahvaltıya devam satılmış ipliler
Doğru söz
1 ay önce
Dünyada bu sefil çay atma / kapma eylemini midesi sindirebilecek kadar sefil insanlar çok az ülkede bulunur. Avrupada asla, asla, asla, asla, yüz bin kere asla...

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap