Trabzon Atatürk Alanında toplanan 70 kişilik bir grup ellerinde Türk Bayrakları alarak adalet istediler.
Balyoz davası hükümlülerinin yarınları Sessiz Çığlık eylemine devam etti. 39. Düzenlenen eylemde Trabzon Atatürk Alanında toplanan 70 kişilik bir gurum ellerinde Türk Bayrakları alarak adalet istediler. Eylemde 5 nolu diskin üzerinde oynama yapıldığına dikkat çeken emekli öğretmen İdris Cinel, " Genelkurmay başkanına buradan sesleniyoruz; bu incelemeleri, bu soruşturmaları fazla uzatmasına gerek yok. Hard diskin üzerindeki parmak izinin kime ait olduğu biliniyor, kulağından tut al götür, sorgula. Olayı uzatma ve yiğitler biran evvel içerden çıksın. Eğer bu sorguyu uzatır zamana yayarsan bu sorgu altında başka hesapların olduğunu düşünürüz bizler de" dedi.