SON DAKİKA

Haber > Gündem > Uğur Dündar'dan Bilim Kuruluna sert sözler: ''Bunun adı zulümdür''

Uğur Dündar'dan Bilim Kuruluna sert sözler: ''Bunun adı zulümdür''

31 May 2020 Sunday - 16:31

Gazeteci Uğur Dündar, koronavirüs tedbirleri kapsamında 65 yaş üstü vatandaşlara uygulanan sokağa çıkma yasağı için çok sert tepki gösterdi.

Gazeteci Uğur Dündar, '65 yaş üstü vatandaşlar için uygulanan sokağa çıkma yasağı kararının' kaldırılması gerektiğini belirtti.

Uygulamanın bilimsel olmadığını söyleyen Dündar, "Gördüğüm kadarıyla hafta içi, herkes her yerde! Maske falan hak getire! Bir tek 65 yaş ve üzeri evlerde! Gelişmiş hiçbir ülkede benzeri görülmeyen bu uygulamanın adı 'önlem' değildir. Bilim de değildir! Peki nedir? Zulümdür!.. Z-u-l-ü-m!.." ifadelerini kullandı. 
 

Beğendim
1
Sevdim
2
Beğenmedim
2
Üzgün
1
İnanılmaz
1

Yorumlar


550

CALIK YUCEL
7 ay önce
Neyin uygulamasi? 20 yas alti 65 yas ùstù kesime sokaga cikma yasagi gotùrerekmi? O 2 yas arasinda kalan milyonlarca kisiye yasak yok çùnkù ekonominin donmesi lazim.65 yas ùstù kesime uygulana yasak hastilaga karsi savunmasiz olmalari çok fazla olùm iktidarin itibarini zedeler sanki covid 19 virùsùne Tùrkiye bir çare bulduda basarili oldu . Tùrkiye nùfusunun genç olmasi daha fazla olùm olmasinin tek sebebi basariyla yùrùtùlen bir strateji asla yok , vaka ve olùm sayilari dùnya istatistiklerinin çok altinda Allah'tan.
Fırtına Kuşu
7 ay önce
Uygulama sayesinde sağlıklı durumdalar. Z-U-L-Ü-M sensin U-ğ-u-r D-ü-n-d-a-r
61
7 ay önce
uğur dündar ateşle reklam için mi oynuyorsun . bu insanların rahatsızlanması sorumluğunu alabilecekmisin vede bedelini ödeyebilcekmisin.
Kara
7 ay önce
Ya sende yaşlandın kafa yoktu şimdi hepşen kafayı yedin.. vır vır vır konulm

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap