SON DAKİKAHaber > Karadeniz > Atakum'da bahar konseri coşkusu

Atakum'da bahar konseri coşkusu

16 Nisan 2024 Salı - 12:32
Samsun'da Atakum Belediyesi tarafından düzenlenen konserde vatandaşlar baharın gelişini kutladı.

Atakum Belediye Meydanı'nda düzenlenen konser büyük ilgi gördü. Konser programında yer alan Dj İnanç Seven, Enemyone Rap, Grup Özgürlük ve kemençe performanslarıyla vatandaşlar coşkulu anlar yaşadı. Konser boyunca çalınan müziklerle vatandaşlar dans etti, gönüllerince eğlendi. Down sendromlu bireyler de şarkılara danslarıyla eşlik ederek konsere renk kattı.

"Atakum Belediyesi’ndeki tüm sorunları ortadan kaldıracağız"

Konserde vatandaşlara seslenen Atakum Belediye Başkanı Serhat Türkel, "Hepiniz çok güzelsiniz. İnşallah gelecek 5 yılda da bu güzelliği devam ettireceğiz. 31 Mart yerel seçimlerinde büyük bir güven oyu ile Atakum Belediye Başkanı seçildim. Sizlere minnettarım. 65 günlük seçim kampanyasında gece-gündüz demeden, yağmur-çamur demeden, açlık-tokluk demeden inandığım mücadelede beni yalnız bırakmayan, kendileri de inanan kadın kollarımız, gençlik kollarımız hepinize minnettarım. Bu güvene layık olmak öyle bir sorumluluk ki, önümüzdeki süreçte bu göreve layık olmak, sonrasında ‘başardım’ diyeceğime emin olmanızı arzuluyorum. Atakum benim sevdam, çocukluğum, gençliğim dedim. Yola çıkarken 'kazanan Atakum olacak' dedik. Atakum Belediyesi halkın belediyesi olacaktır. Gençler umutsuz olmayın. Serhat Türkel sizin ağabeyinizdir. Memlekete katkı sağlamak istediğiniz her ne projeniz varsa burada herkesin huzurunda söz veriyorum. Sizin projeleriniz hayata geçecek veya geçmesi için ne varsa yapacağız. Belediye emekçisi arkadaşlarımızla birlikte, mücadele arkadaşlarımızla birlikte ilmik ilmik dokuyacağız ve vatandaşlara en iyi hizmeti sunacağız. 9 günlük bayram tatilinde belediyede kamp halindeyiz. Sizler mazot yok, benzin yok dememek için. Biz en kısa sürede Atakum Belediyesindeki tüm sorunları ortadan kaldıracağız” dedi.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap