SON DAKİKAHaber > Bayburt > Bayburt Kurban Bayramı'nda sessizliğe büründü

Bayburt Kurban Bayramı'nda sessizliğe büründü

16 Haziran 2024 Pazar - 09:40
Kurban Bayramı’nın ilk gününde Bayburt sessizliğe büründü, cadde ve sokaklar boş kaldı. Mahalle aralarında, sokaklarda olduğu gibi Bayburt'un en işlek caddesi olan Cumhuriyet Caddesi'nde de sessizlik hakimdi.

Vatandaşların yoğunluk oluşturduğu, yer yer trafiğin durma noktasına geldiği ve her zaman kalabalık olmasıyla bilinen Cumhuriyet Caddesi, Kurban Bayramı tatilinde boş kaldı.

Memleketlerinde Kurban Bayramı'nı geçirmek isteyen gurbetçilerin memleketlerine gelmesiyle birlikte Bayburt'ta insan yoğunluğu bir hayli artmıştı. Dün Arife gününde de gecenin geç saatlerine kadar hareketliliğini koruyan Bayburt'ta, bu sabah kılınan bayram namazı sonrası vatandaşlar evlerine çekilince sokaklar sessizliğe büründü.

Hem yaya, hem de araç trafiğiyle bilinen Cumhuriyet Caddesi'nde ise görevi başında olan güvenlik güçleri, belediye temizlik işçileri ve park halindeki araçlar göze çarpıyor.

İHA

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap