Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu Bağkur Sanayi Sitesindeki esnafla sabah kahvaltısı yaptı.
Bağkur Sanayi Sitesine giden Başkan Gümrükçüoğlu esnafla bir arada kahvaltı yaptı. Yanında getirdiği kaşar ve simitti esnafla paylaşan Gümrükçüoğlu kahvaltının sonunda karşısına çıkan Servet Keskin isimli bir vatandaşın söyledikleri karşısında ise duygusal anlar yaşadı.
Başkan Gümrükçüoğlunun karşısına çıkan yılların otobüs şoförü Keskin, Başkan Gümrükçüoğluna, Beni tanıdınız mı Başkanım? Yıllar önce siz Ofta doktorluk yaparken size muayene olmuştum. O dönemde sol tarafımdan uyuyamıyordum. Hangi doktora gittiysem çare bulamadım. Bir gün sizin yanına gelmiştim. Siz bana bir ilaç verdiniz. O ilacı kullandıktan sonra uykunun tadını almaya başladım. Allah sizden razı olsun. Allah sizleri başımızdan eksik etmesin. 20 yıldır sizi görmemiştim. Ben sizin yemeğinizi çok yedim. Annenizin hakkını ödeyemem. O ne mübarek bir insandı. Allah rahmet eylesin dedi. Bu sözler üzerine duygulanan Başkan Gümrükçüoğlu, Servet Keskine sarıldı.
Sanayinin Trabzonun esnafının belkemiği olduğunu ifade eden Başkan Gümrükçüoğlu, Belediyenin imkanları ölçüsünde sanayi sitelerimizin durumlarını daha iyi noktaya getirmeye gayret gösteriyoruz dedi. Esnafın taleplerini dinleyen Başkan Gümrükçüoğlu eksikliklerin giderilmesi için ilgili birimlere talimat verdi.