SON DAKİKAHaber > Giresun > Giresun'daki kuyumcu soygunuyla ilgili 3 kişi tutuklandı

Giresun'daki kuyumcu soygunuyla ilgili 3 kişi tutuklandı

20 Nisan 2024 Cumartesi - 09:27
Giresun Cumhuriyet Başsavcılığınca, Bulancak ilçesinde kuyumcunun soyulmasına ilişkin soruşturma işlemlerinin halen devam ettiği bildirildi.

Başsavcılıktan yapılan yazılı açıklamada, "silahlı yağma" olayının 18 Nisan'da gündüz saatlerinde ilçe merkezindeki bir kuyumcuda meydana geldiği belirtildi.

Suçun faili olduğu değerlendirilen 3 şüphelinin yakalanarak aynı gün gözaltına alındığı anımsatılan açıklamada, yine kolluk birimleri tarafından yapılan çalışmalar neticesinde olayda kullanılan suç aletleri ve gasbedilen ziynet eşyalarının da ele geçirildiği vurgulandı.

Açıklamada, olayın tüm yönleriyle aydınlatılması ve delillerin de eklenmesi üzerine şüphelilerin 19 Nisan'da Bulancak Cumhuriyet Başsavcılığındaki savunmalarının ardından üzerlerine atılı "silahla yağma ve kişi hürriyetinden yoksun bırakma" suçlarından sevk edildikleri Sulh Ceza Hakimliğince tutuklandığı kaydedildi.

Soruşturma işlemlerinin halen devam ettiğinin altı çizilen açıklamada, gerek görülmesi durumunda gelişmelere ilişkin kamuoyuna bilgi verileceği belirtildi.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap