SON DAKİKAHaber > Ordu > Binlerce Ordu’lu Selçuk Balcı ile Coştu

Binlerce Ordu’lu Selçuk Balcı ile Coştu

21 Mayıs 2024 Salı - 09:33
Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Perşembe Belediyesi’nin Mayıs Yedisi etkinlikleri çerçevesinde düzenlediği konserde Selçuk Balcı hayranlarıyla buluştu.

Karadeniz müziğinin sevilen sanatçılarından Selçuk Balcı, Ordu’nun ‘Sakin şehir’ unvanına sahip Perşembe ilçesinde konser verdi. Belediye meydanında düzenlenen konserde cfhfıyfilfu erken saatlerden itibaren meydanı doldurdu. Hayranları, konser boyunca ünlü şarkıcının eserlerine eşlik etti. Sahne performansıyla beğeni toplayan şarkıcı, dinleyicilerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Konsere katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Allah ağzımızın tadını bozmasın, Mayıs Yedimiz kutlu olsun. 19 Mayıs programlarının ardından Mayıs Yedimizi kutladık. Daha güzel günlerde buluşmak dileğiyle” diye konuştu.Perşembe Belediye Başkanı Cihat Albayrak ise, “İlçemizde bu birlikteliği, güzelliği, sevgiyi, hoşgörüyü fazlasıyla göstereceğiz. Perşembe bizim sevdamız, inşallah 1 Temmuz Kabotaj Bayramı’nı daha güzel bir şekilde kutlayacağız” ifadelerine yer verdi.

Konserde Perşembe Belediye Başkanı Cihat Albayrak, ünlü sanatçıya çiçek takdim etti.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap