SON DAKİKA



Haber > Trabzon > Ahmet Metin Genç açıkladı! Çağrı Merkezi çalışanları işten mi çıkarılacak?

Ahmet Metin Genç açıkladı! Çağrı Merkezi çalışanları işten mi çıkarılacak?

15 Nisan 2024 Pazartesi - 11:46




Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç açıklamalarda bulundu.





Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, çağrı merkezi çalışanlarının Mayıs ayında işten çıkarılacağı yönündeki söylentiyle ilgili olarak konuştu.

Başkan Genç, kararın kendilerinden önce alındığını ve 350 kişinin mağduriyet yaşamaması adına girişimlerde bulunduklarını ve görüşmelere devam edeceklerini ifade etti.

Ahmet Metin Genç'in açıklamaları şu şekilde;

"Başka formül üretilebilir mi, girişimlerimizi sürdürüyoruz"

Çağrı merkezi çalışanlarla ilgili, Büyükşehir olarak bizim gündemimizde bir mesele. Önceden alındığını öğrendiğimiz bir karar. 350 kardeşimizin buradan istifade etmesi, ciddi bir rakam. 2 bakanımız ile bu konuda görüştük. Girişimlerde bulunduk, bulunmaya da devam edeceğiz. Sadece Trabzon'a özgü değil, Erzurum'da 220 civarı çalışanımız var. Ankara'da da var. Bakanlığın yeni bir projeksiyonu var. Kendi bünyesine almak istiyor. 350 kardeşimizin istihdamını düşünmek durumundayız. Başka formül üretilebilir mi, girişimlerimizi sürdürüyoruz. Belki yakın zamanda Ankara'ya gidip yine girişimlerde bulunacağız.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap