SON DAKİKA

Haber > Trabzon > Akyazı stadı yanı çöplük yığını gibi

Akyazı stadı yanı çöplük yığını gibi

13 Ekim 2021 Çarşamba - 12:12

Trabzon Akyazı Stadyumunun hemen yanında bulunan çocuk parkı Trabzon Büyükşehir Belediyesinin sorumsuzluğundan dolayı çöp yığınına dönmüş halde!

Trabzon Akyazı Stadyumunun hemen yanında bulunan çocuk parkı Trabzon Büyükşehir Belediyesinin sorumsuzluğundan dolayı çöp yığınına dönmüş halde!

Akyazı stadyumun yakınlarından oturan vatandaşlar çocuklarını oyun parkına götürmek istedi ancak gördükleri manzara karşısında geri döndüler.

Trabzon Büyükşehir Belediyesinin görmezden geldiği Akyazı stadyumun hemen yanındaki çocuk parkı sağlıksız bir durumda, sorumsuz vatandaşların oraya çöpler atması ve Büyükşehir Belediyesinin görmezden geldiğinden dolayı çocuklar parka giremiyor.
Çocuklarını parka götüren aileler Büyükşehir Belediyesine tepki göstererek şunları söylediler; ''Trabzon Büyükşehir Belediyesi neden buraya temizlik işçilerini getirmiyorlar. Çocuklarımızı biraz olsun parkta oynatalım dedik ancak çöp yığını ile karşı karşıya kalıyoruz. Burası önemli bir yer,Trabzon Akyazı stadyumunun hemen yanı, buraya insanlar maç izlemeye geliyorlar ve karşılaştıkları manzara da bu şekilde,bir an önce Trabzon Büyükşehir Belediyesi buraya el atması gerekiyor,yoksa pis kokudan dolayı millet maça da gelmeyecek''dediler.
 

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Serkan
12 gün önce
Belediyenin bu kadar eksikliği, boş yere vakıflara verdiği bu kadar para, söz verip yapamadığı bu kadar proje varken bunu haber yapmanız çok ilginç. Ortalık TÜGVA belgeleri ile sallanıyor, Trabzon belediyesi bizm paramızı verdimi-vermedimi bunu haber yapsanıza, belediyede açıklasın durumu.
Osman Bilgili
12 gün önce
Belediye bakimini yapmak zorunda.O pisligi oralara atanlara ne demeli.Hiçmi vicdaniniz yok. Yapilan isi yikmak bu milletin isi. O cöpleri çöp kutusuna atmak varken . Biz atalim belediye toplasin, yok böyle bir akil.Nimetin kadrini bilin.Zihniyet değişmeli...

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap