SON DAKİKA

Haber > Trabzon > Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, "Kabinede 4 Trabzonlu Bakan varken, bu dönemde, bu projeler yapılmayacakta ne zaman yapılacak?"

Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, "Kabinede 4 Trabzonlu Bakan varken, bu dönemde, bu projeler yapılmayacakta ne zaman yapılacak?"

21 Ocak 2022 Cuma - 16:05

TBMM'de konuşan İYİ Parti Trabzon Milletvekili Dr. Hüseyin Örs, Ak Parti'nin vaatlerini hatırlattı, "Trabzonlu 4 Bakan varken, yapılmayacaklar da ne zaman yapılacaklar?" diye sordu.

2022 yılı yatırım programında Trabzon'un beklediğı projelerin yer almadığını söyleyen Örs "2022 yılı Trabzon için yatırım açısından son yirmi yılın en fakir yılı olarak tarihe geçecek. Trabzon'a yıllardır vaat edilen projeler bu yılki yatırım programında, maalesef, yok. Ne mi yok? Trabzon'un olmazsa olmazı 'Güney Çevre Yolu' yok. Ne mi yok? Binlerce gencimize istihdam sağlayacak 'Yatırım Adası' yok. Ne mi yok? Trabzon'u dünyaya bağlayacak 'Erzincan-Trabzon Demiryolu' yok. Yoklardan sadece 3 tanesi saydım, Trabzonlu hemşehrilerim diyor ki: "AK Parti vaat eder, yapmaz." ifadelerini kullandı. 

TRABZONLU 4 BAKAN VAR! 

Kabinede Trabzonlu 4 Bakan bulunduğunu hatırlatan İYİ Parti Trabzon Milletvekili Örs, "Buradan soruyorum: Kabinede 4 Trabzonlu Bakan varken, bu dönemde, bu projeler yapılmayacakta ne zaman yapılacak?" dedi.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Turgay
4 ay önce
Trabzonlu 4 bakan mı var çok naifsiniz sayın vekilim sabah sabah beni güldürdünüz. Kabinede bir tane çakma Rize'li var. Başka da kimse yok.
İyi de
4 ay önce
İçinde bulunduğunuz ittifak yatırıma karşı değil mi… paran yoksa yapma diyor…iktidara gelince müteahhitlere hakedişlerini ödememekle tehdit etmediler mi…neye dayanarak böyle konuşuyorsunuz acaba…
Memo
4 ay önce
Bu da bol keseden atiyor. Bekara kari bosama misali, ülkeler ayakta kalmaya ugrasiyor, bu fantazilerini siralamis alt alta.
Hüseyin
4 ay önce
Trabzonsporu bu sene şampiyon olmasında büyük faydaları var.İnkar etmek doğru olmaz.Bu bizim düşüncemiz.
Ahmet C.
4 ay önce
Baliklar gibi aga takildin , balik mevsimi ya . demek istanbul takimlari bundan dolayi sampiyon oldular .
dobra.
4 ay önce
Doğrya doğru.Bakın kaç yıldır bu projeler söylenip duruyor seçimden seçime.BARİ SÖYLEMEYİp.yAPABİLECEKLERİNİZİ SÖYLEYİN.Şimdi millet ne söylese haklıdır.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap