SON DAKİKA

Haber > Trabzon > Trabzon'da koronavirüs vakaları patladı! İşte son durum

Trabzon'da koronavirüs vakaları patladı! İşte son durum

29 Eylül 2020 Salı - 12:20

Trabzon’da Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı giderek artıyor. Toplamda 160’dan fazla kişinin koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti.

Çin’den başlayarak, tüm dünyada yayılan Koronavirüs, ülkemizde de can almaya devam ediyor. 


Türkiye’de salgının başladığı günden bugüne kadar Koronavirüs kaynaklı ölüm sayısı 7 bin 997 olarak bildirilirken Trabzon’da toplamda 160’dan fazla kişinin hayatını kaybettiği kaydedildi. 


Son gelen bilgilere göre Trabzon’un Akçaabat ilçesinde de 83 yaşında ki N.A. isimli kadının hayatını kaybettiği ifade edildi. 


Geçtiğimiz günlerde neredeyse her gün bir kişinin Koronavirüs kaynaklı hayatını kaybettiği Trabzon’da salgının yayılış hızı son günlerde düşmeye başladığı ifade ediliyor. 


Hatırlanacağı üzere Trabzon’da Koronavirüs salgının başladığı Mart ayından Haziran ayına kadar büyük düşüş göstermişti. 


Hatta Haziran ayının ilk haftalarında günlük vakaların sıfırlandığı Trabzon’da gurbetçilerin kente gelmesiyle birlikte vaka artışı da hızlanmıştı.

Ağustos ayının son haftası ve Eylül ayında büyük bir artış olan Trabzon’da önlemler mecburen arttırılmıştı. 

Beğendim
7
Sevdim
10
Beğenmedim
39
Üzgün
48
İnanılmaz
54

Sizce Eddie Newton başarılı olur mu?

Yorumlar


550

Ayhan Kayhan
21 gün önce
KORONAVİRUS vakalarının önüne geçilemez.Cunku insanlar serbest bırakıldı işyerleri serbest bırakıldı.Denetim yok denecek kadar az.Eeee nasıl bitecek bu hastalık.kendi kendine biterse lafım yo
Necmettin
1 ay önce
Karadeniz gazetesi sizi kiniyorum karaktersizsiniz
FT
1 ay önce
SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI GERİ GELMEDİĞİ SÜRECE VAKA SAYISINDA AZALMA OLMAZ. İNSANIMIZ NORMALLEŞME SÜRECİNİ MAALESEF TAM OLARAK NASIL OLMASI GEREKTİĞİNİ ALGILAYAMAMIŞ EYLÜL AYINDA TRABZON DA DAHİL OLMAK ÜZERE TÜM ÜLKEDE VAKA SAYISINDA HIZLI BİR ARTIŞ GÖRÜLECEK ÇÜNKÜ HALA BİRİNCİ DALGANIN İKİNCİ FAZINDAYIZ MASKE-MESAFE-TEMİZLİK ( YETERSİZ ARTIK YASAKLAR GERİ GELMELİ)
?
1 ay önce
bizim millete az bile....poliside hastane görevliside bizim milletten.....sanki inat için yapıyorlar......
Murat 69
1 ay önce
Tıpkı Bayburtta olduğu gibi dışarıdan gelenlerin artırdığı sonucu çıkıyor. Buna dikkat edin şehirlerarası yolculuklar kısıtlanmalı
Maçka
1 ay önce
Evet evet ver gazi ki ülkeyi yine kapatsınlar siz de Reyting yapıp para kazanın.Bu devlet en büyük yanlışı doktorların ve bu basının aklına uyarak ülkeyi kapatarak yaptı.Hem ülkeyi batırdı,hem de hastalığı bitiremedi.Dolar kaç oldu beyler haberiniz var mı?Hala ülkeyi kapatalım diyenlere söylüyorum 1 ayda batarız.Sonra bu milletin önünde kimse duramaz.Millet bu tantanalarınızdan bıktı artık yahu.Ülke batar ülkeeeeee.
adam
1 ay önce
ülkenin batmasının sebebi corona virüsmüş gibi konuşanlar var.Gülüyorum sadece :D.Ülke 2014 yılından beri çakılıyor.Üretim yok üretim.Bir ülkenin parasının değerini üretim belirler.Gidip müteahhitlere sabah akşam bina yaptırıp yol yapmakla olmaz.Veya doları baskılamak için merkez bankasından 2 yıl içinde 90 milyar dolara yakın para satmakla olmaz.Karşılıksız TL basmakla olmaaaaz olamaz.
Saraloğlu
1 ay önce
Siz gezin maskesiz eliniz arkanızda sonra korona oldum kafa tutuyodunuz koronaya ne oldu.
Avni kutoglu
21 gün önce
Allah size akıl ve fikir versin ..sokağa çıkma yasağının rant için yapıldığını doktorların tavsiyesinin rant için olduğunu düşünen boş beyinler var olduğu sürece bu ülkede bu hastalık yoğun seyredecek tır..çünkü millet bunu siyasi düşünceye karıştırıyor insan hayatı bu
Fatih
2 ay önce
ilk önce Hastaneleri dezenfekte edin Pandemi Hastanesi olan Kanuni hastanesinin içi hiç temiz degil ve dezenfekte edilmiyor. Kasustu pandemi hastanesinde guvenlik temizlik elemanlari maske bole kullanmiyor. Siz ilkonce kendinize bak8n sonra vatandasi uyarin
B.Ç
3 ay önce
Kimse uyarılmıyor ki herkes herşey normale dönmüş gibi maskesiz çıkıyor geziyor tüm şehir toplanmış sahilde
E.c
3 ay önce
Artar tabi daha da artacak polis bile umursamıyor artık vatandaş maskesiz meydan sahil adam kaynıyor nolcak başka ?

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap