SON DAKİKA

Haber > Magazin > Bade İşçil: Boş verin ne yapacaksınız

Bade İşçil: Boş verin ne yapacaksınız

25 Kasım 2021 Perşembe - 10:24

Bade İşçil, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Sarıyer'den 4 milyon TL'ye ev al aldığı iddia edilen İşçil, yeni aldığı evle ilgili konuştu.

Bade İşçil, bir süre önce hakkında çıkan mal varlığı haberlerine isyan etmiş, tepkisi ile günlerce magazin basının en çok konuşulanları arasında yer almıştı.

İşçil'in Sarıyer'den 4 milyon TL'ye ev alıp, Nişantaşı'ndan taşındığı iddia edildi. Yeni aldığı evinin fiyatı hakkında rakam vermekten kaçınan İşçil, "Çocuğun okuluna yakın olmak istedik. Çok rahattık burada aslında."

"Şimdi her işimizi arabayla yapıyoruz ya da toplu taşımayı kullanıyorum. Öyle havuzlu villa falan değil. Boş verin ne yapacaksınız para benden çıktı neticede" şeklinde konuştu.

Milliyet'ten Seçkin Şenvardar'ın haberine göre; Bade İşçil ayrıca çalıştığı Gaye Sökmen ajanstan ayrıldığını da sözlerine ekleyip, "Zaten bizim anlaşmamız dolmuştu, oradan ayrıldım. Şimdi hem menajer hem iş bakıyorum. Zaten işler beni buluyorsa buluyor zaten. Gönlüme göre bir menajer çıkarsa çalışacağım" dedi.

Bade İşçil, geçtiğimiz aylarda köpeği Mösyö ile birlikte Nişantaşı'nda görüntülendi. İşçil'in, "Kaç senedir çalışmıyorum, çok şükür kendi yağımda kavruluyorum. Ödemeleri denkleştirerek bir şekilde geçiniyoruz. Biz öyle turnayı gözünden vurmadık, o kadar açılamadık" sözleri dikkat çekti.

Bade İşçil, beş yıl önce boşandığı Malkoç Sualp'le birlikte çocukları Azur için Bodrum Yalıkavak’ta tatile çıkmıştı. İkiliye İşçil'in annesi Kadriye Hanım da eşlik etmişti.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap