SON DAKİKAHaber > Magazin > Başıma gelenlerden sonra erkekleri sevmemeliyim!

Başıma gelenlerden sonra erkekleri sevmemeliyim!

15 Haziran 2024 Cumartesi - 09:40
Gerard Pique ile Shakira'nın uzun yıllardır devam eden ilişkisi, eski futbolcunun ihaneti sebebiyle 2022'de bitmişti. Ayrılığın ardından iki çocuğuyla birlikte Miami'ye yerleşen Shakira, Rolling Stone'a röportaj verdi. Şu anda hayatında kimse olmadığını ancak kendini aşka kapatmadığını söyleyen şarkıcı, samimi açıklamalarda bulundu.

Emeklilik kararı alan Barcelona'nın yıldız futbolcusu Gerard Pique (37) ile dünyaca ünlü şarkıcı Shakira'nın (47) aşkı 2022'de sona ermiş; 11 yıldır mutlu bir birliktelik sürdüren çiftin ilişkisinin bitmesinin sebebinin ihanet olduğu ortaya çıkmıştı.

İki çocuğunun babasının üniversite öğrencisi Clara Chia Marti (25) ile aşk yaşadığını öğrenen Shakira, yaşanan skandalın ardından Bacelona'dan ayrılarak iki çocuğuyla birlikte ABD'ye yerleşmişti.

"ÜZERİNE DÜŞÜNDÜĞÜM BİR KONU DEĞİL"

Shakira, son olarak Rolling Stone'a verdiği röportajla gündeme geldi. Adı birbirinden ünlü birçok isimle anılan şarkıcı, şu anda hayatına kimsenin olmadığının altını çizerek; şu ifadeleri kullandı:

Şu sıralar hayatımda bir erkeğe ne kadar yer var emin değilim. Bu üzerine düşündüğüm bir konu değil.


KENDİNİ AŞKA KAPATMADI!

Yine de kendini aşka kapamadığını söyleyen ünlü isim, "Ne diyebilirim ki, erkeklerden hoşlanıyorum. Sorun da bu aslında. Başıma gelenlerden sonra onları sevmemeliyim. Ama hala onlardan hoşlandığımı söyleyebiliyorum, düşünün" şeklinde konuştu.

Milliyet

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap