SON DAKİKA

Haber > Magazin > 'Bir Demet Tiyatro' geri dönüyor mu?

'Bir Demet Tiyatro' geri dönüyor mu?

13 Ekim 2021 Çarşamba - 16:47

Son olarak dijital bir platformda yayınlanan 'Kin' filmiyle adından söz ettiren Yılmaz Erdoğan, katıldığı bir programda; 'Bir Demet Tiyatro' hakkında konuştu.

Haber Global ekranlarında yayınlanan 'Candaş Tolga Işık ile Az Önce Konuştum'un bu haftaki konuğu usta sanatçı Yılmaz Erdoğan oldu. Erdoğan, sekiz sezon boyunca yayınlanan 'Bir Demet Tiyatro' hakkında da konuştu.

53 yaşındaki oyuncu, senaryosunu kendi kaleme aldığı 'Bir Demet Tiyatro' programının yeniden televizyonda yayınlanıp yayınlanmayacağı sorusuna verdiği yanıtta şöyle dedi:
 
"HASRETLİK HALİ GÜZEL" 
 
"Yeniden yapsak olmaz. Aynı tat olmaz. Bunu düşündük hatta ben bir altın sezon kütüphanede dursun diye yazdım. Belki BKM 30'uncu yıl için falan yapılabilir. Hasretlik hali güzel, sıradan bir şey haline getirmeyelim. Yeniden yayınlanırsa Feriştah'ta yüzde yüz sorun çıkar.
 
Erdoğan sözlerine; "Saldıray'ı ise komple biplerler. Ancak Saldıray, Feriştah seyredip kimse ahlaksız olmadı. Çünkü ahlak öyle bozulan bir şey değil. Yoğurt gibi hava alınca bozulan bir şey değil. Bozulması da düzeltilmesi de daha zor bir şey. Özgür sanatla bozulmaz" diye devam etti.
 
SEKİZ SEZON YAYINLANDI 
 
1995 ile 2007 yılları arasında iki ayrı dönemde tam sekiz sezon olarak yayınlanan 'Bir Demet Tiyatro'nun oyuncu kadrosunda yer alan isimler şöyleydi:
 
Demet Akbağ, Yılmaz Erdoğan Bican Günalan, Gürdal Tosun, Deniz Özerman, Erdal Tosun, Zerrin Sümer, Serhat Özcan, Olgun Şimşek, Ayberk Atilla, Engin Günaydın, Sinan Bengier, Altan Erkekli ve Erdoğan Dikmen
 

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap