SON DAKİKA

Haber > Magazin > 'Gerekirse simit yenilecek' diyen Hülya Avşar, lüks restoranın arka kapısından kaçmaya çalıştı

'Gerekirse simit yenilecek' diyen Hülya Avşar, lüks restoranın arka kapısından kaçmaya çalıştı

20 Ocak 2022 Perşembe - 12:37

Hülya Avşar'ın bu hareketi sosyal medyada 'açıklamalarının ardından tepki çekmek istemiyor' şeklinde yorumlandı.

İktidara yakınlığıyla bilinen ve son olarak ülkedeki ekonomik krizle ilgili yaptığı açıklamayla tepki çeken Hülya Avşar, önceki gün arkadaşlarıyla Etiler'deki lüks bir restoranda yemek yedi.

Posta gazetesinde yer alan habere göre  basın mensuplarının kendisini beklediğini öğrenen Avşar, mekanın arka kapısından çıkmak istedi. Çam ağaçlarının arkasına saklanarak şoförünü de oraya çağırdı. Ancak daha sonra karşısında basın mensuplarını gördü. 

Avşar, "Neden arka kapıdan çıktınız?" sorusu üzerine gülmeye başladı. "Vallahi ben de anlamadım, mekan görevlileri 'Sizi arka kapıdan kaçıralım' deyince ben de 'tamam' dedim" şeklinde konuştu.

Hülya Avşar'ın bu hareketi sosyal medyada 'açıklamalarının ardından tepki çekmek istemiyor' şeklinde yorumlandı. 

NE OLMUŞTU?

Hükümetin attığı adımlar neticesinde hayat pahalılığının her geçen gün daha da arttığı Türkiye'de Avşar, geçtiğimiz ay basın mensuplarına ekonomiyle ilgili açıklamalarda bulunmuştu. 

"Benim bildiğim tek şey var. Türkiye'de, hatta şimdiki duruma göre dünyada eğer hayattaysan, mutlaka bu tür günleri ve bu zamanları öngörüp biraz daha farklı yaşam çizmek lazım" diyen Avşar, şöyle devam etmişti:

"Ayağımızı yorganımıza göre uzatmalıyız. Ne derseniz deyin. 'Bu saatten sonra simit mi yiyeceğiz' falan diyorlar. Gerekirse yenecek ama bu günleri de kolay atlatacağız. Biraz bizim bu işi, insanlar olarak bireysel halletmemiz gerekir diye düşünüyorum."

Avşar'ın sözleri kamuoyunda tepkiyle karşılanmıştı. 

 

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap