Karadeniz Folklor ve Müzik Eğitimi Gençlik Spor Kulübü Derneği (KA-FEM), aralarına bu yıl katılan Trabzonun renkli siması Dr. Ali Özkana "Sanat Gece
Aksular Otelde düzenlenen KA-FEM Dr. Ali Özkan Sanat Gecesinde her zaman olduğu gibi Naci Ayın önderliğinde davetliler gönüllerince eğlendi. Ardından bu yıl dernek bünyesine katılan ve kısa sürede muhteşem bir ekip ortaya çıkaran Halkoyunları Birim Şefi Melek Kum önderliğinde bayan folklor ekibi sahne aldı. İlerleyen saatlerde sahneye Dr. Ali Özkan davet edildi. Trabzonun en renkli simalarından biri olan, anlattığı güncel olayların yanı sıra, kendine özgü yorumu ve esprileriyle geceye damga vuran Özkan, birbirinden güzel şarkılar da seslendirdi.