SON DAKİKA

Haber > Magazin > Kim ve Kourtney Kardashian programda birbirine saldırdı

Kim ve Kourtney Kardashian programda birbirine saldırdı

25 Mart 2020 Çarşamba - 14:05

Dünyanın en ünlü reality show yıldızları Kim Kardashian ve ablası Kourtney Kardashian birbirine girdi. Programdan ayrılmak isteyen Kourtney ile programın aynı şekilde devam etmesini isteyen Kim ağız dalaşını bir sonraki seviyeye taşıyarak birbirlerine saldırdı.

Kardeşlerinin aksine kameralardan sıkılan ve artık çocuklarıyla köşesine çekilmek isteyen Kourtney, kardeşlerinin baskısı altında kalıyor. Kourtney’i ‘çaba göstermemek’ ile suçlayan kardeşler, programda ablalarına karşı cephe almış gibi görünüyor. 

Mart ayında yayınlanacak 26. sezonun prömiyer videosunda görüntülenen, ağız dalaşı ile başlayan kavga, Kourtney’nin Kim’e fiziksel saldırısıyla devam ediyor. Görüntülerde ‘Söyleyecek bir şeyin yok!’ diye bağıran Kourtney, kız kardeşinin yüzüne saldırıyor ve Kim ‘Bana sakın bir daha böyle gelme!’ diyerek Kourtney’e fiziksel olarak karşılık veriyor. 

Kim Kardashian, Kasım ayında katıldığı bir gündüz programında Kourtney’nin artık devam etmek istemediğini ama aldığı bu kararının çok havada olduğunu belirtmişti. Kim çözüm olarak Kourtney’nin programda daha az görüneceği kararına vardıklarını söylemişti. Kavga kıyamet bölümleri ile Keeping Up With The Kardashians’ın yeni sezonu 26 Mart’ta yayına girecek.

Beğendim
0
Sevdim
1
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Türkiye′de salgını önlemek için alınan ek tedbirler yeterli mi?

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap