SON DAKİKA

Haber > Magazin > MasterChef'te eleme adayı kim oldu? Uğur diskalifiye olacak mı?

MasterChef'te eleme adayı kim oldu? Uğur diskalifiye olacak mı?

29 November 2020 Sunday - 09:48

MasterChef Türkiye'de 15. haftanın 2. dokunulmazlık oyunu Nevşehir'in Ürgüp ilçesinde oynandı. Dokunulmazlığı kazanmak için yarışan mavi ve kırmızı takım haftanın 2. dokunulmazlık oyununda galip gelebilmek için kıyasıya mücadele etti. Oyunu kazanan takımın belli olmasının ardından, kaybeden takım kendi içinde bireysel dokunulmazlık için mücadele etti. Gecenin sonunda ise kaybeden takımdan bir kişi eleme potasına gitti. Peki, MasterChef'te eleme adayı kim oldu?

MasterChef Türkiye'nin 109. bölümünde haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan takım oylama sonucu belli oldu. MasterChef 2020 ekibi Ürgüp'e konuk oldu Günün menüsünde 5 adet yöresel yemek vardı.

MasterChef'in yeni bölümde hazırlanan yemeklerin değerlendirmesini özel konuklar yaptı. Verilen oyların çoğunluğunu alan takım, MasterChef'te dokunulmazlığı kazandı. İşte, dokunulmazlığı kazanan takım...

MASTERCHEF'TE 2. DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI? 

MasterChef Türkiye'de bu akşam haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu vardı. Yapılan yöresel yemekler, yedi özel konuk tarafından denendi ve sonrasında oylama yapıldı. Sayım sonunda Mavi takım 19-16 oy ile bu akşam MasterChef'te dokunulmazlığı kazanan takım oldu.

BİREYSEL DOKUNULMZLIĞI KİM KAZANDI? 

MasterChef Türkiye'de 15. haftanın 2. dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takım bireysel dokunulmazlık oyunu oynamak zorunda kaldı. Ramen yapan yarışmacılardan bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Barbaros oldu.

ELEME ADAYI KİM OLDU? 

Dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takımın yaptığı oylama sonucu en fazla oyu alan Sefa haftanın ikinci eleme adayı olarak potaya gitti.

UĞUR VE SEFA POTADA

İlk dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım oylamaya gitmişti. Ebru ve Uğur eşit sayıda oy alınca potaya gidecek ismi Ebru belirlemişti. Takım kaptanı Ebru, potaya Uğur'u göndermişti.

Beğendim
6
Sevdim
9
Beğenmedim
8
Üzgün
2
İnanılmaz
3

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap