SON DAKİKA

Haber > Magazin > Mustafa Üstündağ eski eşinin partnerini tehdit etti

Mustafa Üstündağ eski eşinin partnerini tehdit etti

08 Mayıs 2021 Cumartesi - 15:33

Bodrum’daki otomobil yarışının kupa töreninde silahlı kavgaya karışan Mustafa Üstündağ, şimdi de eski eşi Ecem Özkaya’nın Gönül Dağı dizisindeki partnerini tehdit etti.

Geçtiğimiz nisan ayında Bodrum’da düzenlenen TOSFED Rallisi kupa töreninde çıkan silahlı kavgaya karışan oyuncu Mustafa Üstündağ hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı.

Tv100’ün özel haberine göre, ünlü oyuncu mahkemelik olduğu eski eşi Ecem Özkaya’nın Gönül Dağı dizisindeki partneri Ferdi Sancar’a tehdit mesajları attı.

Mustafa Üstündağ eski eşinin partnerini tehdit etti

Ferdi Sancar’ın Ecem Özkaya ile fotoğrafını paylaşmasını sindiremeyen Mustafa Üstündağ, Sancar’a ağza alınmayacak hakaretlerde bulundu.

“O FOTOĞRAF KALKACAK. YANDIN OĞLUM SEN!”

Üstündağ, sosyal medyadan Sancar’a peş peşe sinkaflı küfürlerin de yer aldığı mesajlar attı.

“Lan senin yolunu si....m. Bu bir tehdittir... Ya git şikayet et ya da senin... zzzzz... A...a k...m ya... oyuncusu.... 05... Beni ara. Aramazsan bu yazdığımı yayınlarım. Bu fotoğrafı kaldıracaksın. Biliyorsun, değil mi? Üzülürsün. Oğlum illaki uyanacaksın. Sana var ya... O fotoğraf kalkacak. Yandım oğlum, sen de yandın..”

Mustafa Üstündağ eski eşinin partnerini tehdit etti

YAPIMCIYA ULAŞAMAYINCA…

Attığı mesajlara cevap alamayan Mustafa Üstündağ, Gönül Dağı dizisinin yapımcısı Ferhat Eşsiz’e ulaşmaya çalıştı.

Eşsiz’le görüşemeyen Üstündağ, yapımcının küçük oğluyla fotoğrafını story sayfasından yayınladı ve üzerine “Kardeşin ararsın di mi? Aradım ulaşamadım. Yapımcı emre yoğunluktan açamıyor telefonu. Beni arasana e mi” yazdı. 

Mustafa Üstündağ eski eşinin partnerini tehdit etti

Yine dönüş alamayınca da birkaç kez daha yapımcının çocuğunun fotoğrafını “Maşallah süpanallah dostum. Ararsın e mi” mesajıyla tekrar tekrar yayınladı. 

SOLUĞU SAVCILIKTA ALDI

Üstündağ’ın tehdit mesajlarını gören Sancar ise Ecem Özkaya’nın olduğu gönderiyi hemen kaldırdı ve küfürlü mesajların ekran görüntüsünü alarak savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Ecem Özkaya’nın da bir yıl önce boşandığı Mustafa Üstündağ hakkında hakaret ve tehdit nedeniyle çok sayıda suç duyurusunda bulunduğu ve yargı sürecinin devam ettiğini öğrenildi.

Mustafa Üstündağ eski eşinin partnerini tehdit etti

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap