SON DAKİKA

Haber > Magazin > O Ses Türkiye Şampiyonu belli oldu!

O Ses Türkiye Şampiyonu belli oldu!

22 Ocak 2022 Cumartesi - 09:30

O Ses Türkiye'de şampiyon canlı yayında belli oldu. Yapılan elemeler sonrası yarışmanın finaline kalan iki isim Devrim Seyrek ve Hasan Koçak oldu. O Ses Türkiye'de birinci olan isim güzel bir otomobilin sahibi oldu. İşte detaylar...

O Ses Türkiye şampiyonu kim oldu sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Jüri koltuğunda Murat Boz, Ebru Gündeş, Beyazıt Öztürk ve Oğuzhan Koç'un yer aldığı O Ses Türkiye'de Murat Boz'un takımından iki isim, Beyazıt Öztürk'ün takımından üç Oğuzhan Koç'un takımından iki ve Ebru Gündeş'in takımından üç isim adını finale yazdırdı. Bu akşam canlı olarak ekrana gelem finalde büyük heyecan yaşandı.

O Ses Türkiye'de son 4'e kalmayı başaran yarışmacılar Hasan Koçak, Hakkı İlek, Mert Yenihayat ve Devrim Seyrek oldu. Şevval Ekiz ve Mustafa Açıkgöz ise alkışlar eşliğinde stüdyodan ayrıldı.

Yapılan son eleme ile birlikte Ebru Gündeş'in takımında yarışmaya devam eden bir isim kalmadı. Yarışmada şampiyon olma ihtimali kalmayan Ebru Gündeş 'Artık ben rahatım siz düşünün' diyerek kendisi için hazırlayan videoyu izledi.

Beyazıt Öztürk, kendi yarışmacılarından olan Devrim Seyrek'in son 4'teki performansını izlerken duygusal anlar yaşadı. Devrim, şarkısını seslendirmesinin ardından "Beyaz abi ile birlikte çalışıyor olmak onur verici bir şey. Şarkı söylerken bir şeyler anlatmaya çalışıyorum aslında. Umarım bu size de geçiyordur" dedi.

Bir dilenci kılığında restoranlarını test eden restoran sahibi büyük hayal kırıklığına uğradıTrendscatchers

O Ses Türkiye'nin finalinde sürpriz bir isim de vardı. 9. sezonun şampiyonu olan ismi Alkan Dalgakıran finalde sahne aldı. Dalgakıran "Şampiyon oldum sonra pandemi geldi. Böylece iki sene şampiyon olan tek isim oldum'" diyerek stüdyodakileri güldürdü.

SON 2'YE KALAN İSİMLER

O Ses Türkiye'de finale çıkan iki isim belli oldu. O Ses Türkiye'nin ilk finalisti Oğuzhan Koç'un takımından Hasan Koçak oldu. Diğer finalist ise Beyazıt Öztürk'ün takımından Devrim Seyrek oldu.

Devrim Seyrek final mücadelesinde 'Yalnızım ben' isimli şarkıyı seslendirdi. Seyrek şarkısını söyledikten sonra yaptığı konuşmada, "Buradaki 10 kişi de bence şampiyon. Buraya geldiğimizden beri arkadaşlığı hiç ihmal etmedik" dedi.

Hasan Koçak, final mücadelesinde tulum çalarak ikinci kez 'Cilveloy' şarkısını seslendirdi. O Ses Türkiye'nin bu yıl kazanan ismi belli oldu.

ŞAMPİYON BELLİ OLDU

O Ses Türkiye onuncu sezonun şampiyonu Hasan Koçak oldu. Oğuhan Koç'un takımında yarışan Hasan Koçak, şu açıklamalarda bulundu:

"Destekleyen herkese çok teşekkür ediyorum. Artvin'den küçük bir köyden geliyorum. Benim babam orada cami imamı ve beni o kadar güzel destekledi. Herkese tüm Türkiye'ye örnek olursa çok sevinirim. Ve en büyük alkış Oğuzhan Koç'a. Çok gururluyum."

ARTVİN'DE HORONLARLA KUTLANDI

Hasan Koçak, 10. sezonun şampiyonu oldu. Genç yarışmacının şampiyonluğu memleketi Artvin’in Yusufeli ilçesinde büyük coşkuyla karşılandı.

Uzun ara kuyrukları oluşurken, ilçe merkezinde toplanan çok sayıda vatandaş tulum eşliğinde horon oynayarak Hasan Koçak’ın şampiyonluğunu kutladı.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap