SON DAKİKA

Haber > Magazin > Sperm çaldığı iddia edilmişti!

Sperm çaldığı iddia edilmişti!

19 October 2020 Monday - 17:38

Bir dönem birlikte olduğu ve 2 çocuğunun babası olan Rifat Sarıcaoğlu’nun açıklamalarının ardından Burçe Gürsel suskunluğunu bozdu

Manken Ece Gürsel’in ablası Burçe’nin bir dönem birlikte olduğu evli Rifat Sarıcaoğlu’ndan 2 çocuğu var. Sarıcaoğlu, Burçe Gürsel için sosyal medya hesabından şu açıklamayı yapmıştı:
 
Burçe adındaki kişi Maltepe köprüsünde yürürken beni eterle bayılttı, sperlerimi çaldı. Kıbrıs’ta yasa dışı yollarla sperlerimin üzerinde bir şeyler yapıp hamile kaldı. İğrenç dolaplar dönüyor.”

'Bu onların sorunu'
 
Nişantaşı’nda görüntülenen Burçe Gürsel konu hakkında ilk kez konuştu:
 
"Rifat Bey’in sosyal medya hesabı yok. O hesap sahteymiş. İlişkimiz 8 yıl sürdü. Çocuklarımız isteyerek oldu. Rifat Bey şu an ailesiyle. Ama bize destek oluyor. Eşi muhatabım değil. Sorunları onları bağlar. Ama ben Rifat ile evli olsaydım, o da başka bir kadından çocuk yapsaydı hemen boşanırdım.”
 

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Nasi
1 ay önce
Sen evli bir adamla birlikte olacak ondan çocuk yapacaksın, nikahli karısına da ben onunla evli olsaydım ve o başkasıyla birlikte olsaydı boşardım diye akıl vereceksin. Kadın kocasını boşasın ki sen gayri ahlaki yaşantını ahlaki yaşantıya çeviresin öyle mi? Sen niye evli biriyle birliktelik yaşadın peki.!!!??

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap