SON DAKİKAHaber > Magazin > 'Yazık kadıncağız boyum uzayacak sandı

'Yazık kadıncağız boyum uzayacak sandı

19 Mayıs 2024 Pazar - 10:30
Galatasaray'ın Arjantinli futbolcusu Mauro Icardi'nin gollerinden sonra stadyumda çalan 'Aşkın Olayım' parçası dillerden düşmeyen Simge Sağın, "İyiyken her şeyin iyi, kötüyken de berbat hissetmek durumlarını geride bıraktım" dedi. 1.58 metre boyundaki şarkıcı, çocukluk yıllarına dair esprisiyle de dikkat çekti.

Simge Sağın, iş birliği markanın basın toplantısında soruları yanıtladı. Konserlerden yorgun döndüğünü ve evinde en çok yatağı ile yastığını sevdiğini belirten popçu, kaldığı otellerde en çok yatak sıkıntısı yaşadığını söyledi.

"UYUYAMAYINCA KAFAM ÇALIŞMAZ"

Bu hayatta en sevdiğim yer yatağım. Uyku ve yolla bağlantılı çok yorgun geçen bir hayatım var. Uyuyamayınca kafam çalışmaz, sinirli olmam ama uykusuzluk sesimi çok etkiliyor. Gittiğim otellerde en büyük sıkıntım yatak problemi oluyor. Bazıları iyi ama bazıları da çok sert oluyor

"ANNEM BOYUM UZAR ZANNETTİ"

Çocukken annesinin kendisini öğlenleri uyutmasına karşın kısa boylu kalmasına göndermede bulunan Simge, "Ben çok uykucuyum, çocukluktan beri annem beni öğlen uykularına yatırarak büyüttü. Yazık kadıncağız boyum uzayacak falan zannetti ama ancak bu kadar oldu yani" sözleriyle güldürdü.


"REKABET ETTİĞİM KİMSE YOK"

Müzik kariyerinde inişli ve çıkışlı durumları artık çok abartmadığını vurgulayan Sağın, "Rekabet ettiğim kimse yok. Ben kendimle uğraşıyorum, kendi müziğimle ve kendi hayatımla. Meditasyonum, yogam, uykum... Abartılacak bir şey yok şarkı yapıyorum; bir tanesi çok iyi tutuyor, bir tanesi tutmuyor. Yani iyiyken her şeyin iyi, kötüyken de berbat hissetmek durumlarını geride bıraktım. Onları da yaşadım, tecrübeydi. En sağlıklısı kendimle ilgilenmek, geleceğimi kurgulamak, böyle çok da rahat ettim" dedi.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap