SON DAKİKA

Haber > Medya > Kardeşlerim 13. bölüm fragmanı! O çocuk...

Kardeşlerim 13. bölüm fragmanı! O çocuk...

09 Mayıs 2021 Pazar - 11:25

ATV ekranlarının yeni sezonda en dikkat çeken dizilerinden biri de Kardeşlerim oldu. Cumartesi akşamları yeni bölümleriyle ekranlara gelen dizinin 12.bölümü çok beğenildi. 12.bölümün ardından 13.yeni bölüm merak konusu oldu. Kardeşlerim Cumartesi akşamı saat 20:00’de ATV ekranlarından yayınlanıyor. Kardeşlerim 13.bölüm fragmanı izle, Kardeşlerim 13.bölüm özeti ve fragmanını haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Kardeşlerim 13.bölümüyle 15 Mayıs Cumartesi günü izleyici karşısına çıkacak. Dizinin 13.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlandığında haberimize eklenecektir. Kardeşlerim 13.bölüm fragmanı izle, Kardeşlerim yeni bölüm özeti ve Kardeşlerim yeni bölümde neler olacak soruları sık sık dizi severler tarafından gündeme getiriliyor. Kardeşlerim dizisi hakkında merak edilenleri haberimizin devamında bulabilirsiniz. 

Kardeşlerim 12.bölüm özeti

Kadir Ömer'i hapisten çıkarmak için çok zor bir karar verecektir. Harika, Asiye'yi okuldan attırmak için yağtığı sinsi planı devreye sokar. Doruk ise bu olayın ardından şok uğrar. Şengül, Ömer2in Suzan'ın oğlu olduğunu öğrenir ve bu gerçek onu derinden üer. Ömer zengin olma hayalinin peşindek koşarken bu durum herkesin hayatını etkileyecektir.

Kardeşlerim konusu ne?

Kadir, Ömer, Asiye ve Emel birbirlerine sıkı sıkıya bağlı 4 kardeştir. 4 kardeş yaşadıkları korkunç olayla anne ve babalarını kaybeder. Bu durumun ardından hayata birbirlerine sarılarak devam eden 4 kardeşin en büyüğü Ömer kardeşlerine bakmak için büyük fedakarlıklar yapar. 4 kardeşin hayatı yaşanan bu acı olayların sebebi olan Akif Atakul’un özel okuluna girmeleriyle tamamen değişir. Zengin ve fakirin, suçluyla mağdur olanların yolları yeniden kesişmiştir. 4 kardeş girdikleri yeni hayatın içerisinde birbirlerine tutunmaktadır. Kadir ise ailesini olanlara karşı korumak için elinden geleni yapmaktadır. 

KARDEŞLER 13. SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Kardeşlerim Oyuncu Kadrosu

Celil Nalçakan / Akif Atakul 

42 yaşında. Dünyayı yönetebileceğine inanan, vicdan ve merhamet duygularından yoksun ama bir o kadar da tatlı dilli, ağzı laf yapan, şeytan tüylü bir adam. Kendi istekleri doğrultusunda, çıkarları için yapamayacağı şey, ezemeyeceği kural yok.

Halit Özgür Sarı Kadir Eren 

19 yaşında. Dürüst, çalışkan, mesafeli bir delikanlı. Kardeşlerinin hem anası hem babası. Anne ve babasından ona tek emanet kalan kardeşlerini en iyi şekilde yetiştirmeye çabalayıp geleceğe hazırlarken; onları her şeyden koruyup kollayan evin büyük abisi.

Ahu Yağtu / Suzan Manyaslı 

34 yaşında. Hoş, bakımlı ve çekici bir kadın. Kocasında bulamadığı sevgi ve şefkati dışarda ararken oldukça kırılan, yaşadıklarıyla kendini yeniden keşfedecek, geçmişin sırlarıyla yüzleşecek olan duygusal kadın.

Cüneyt Mete / Orhan Eren 

37 yaşında. Merhametli ve iyi kalpli bir aile babası. Karısının, çocuklarının ve ona abisinden kalan yeğenlerinin gönlünü hoş edip, onlara kol kanat gerebilmek için sabah akşam çalışan iyi bir adam.

Fadik Sevin Atasoy / Şengül Eren

37 yaşında. Uyanık, değişken, paraya fazla değer veren, cingöz bir kadın. Kocasının yeğenlerine belli bir mesafeden sahip çıkmaya çalışırken, her daim fırsatlardan da istifade etmeyi iyi bilen bir kadın.

Su Burcu Yazgı Coşkun / Asiye Eren

17 yaşında. Sade, anaç, dürüst ve güçlü bir kız. Abileri ve küçük kız kardeşi Emel'e annelik yaparken, derslerine sıkı sıkı sarılan çalışkan bir kız. Üstelik sesi de çok güzel.

Yiğit Koçak / Ömer Eren

17 yaşında. Duygusal ve hırslı bir çocuk. Zaman zaman kalbinin sesine hakim olamayıp, kendini kaybetse de, abisi Kadir'in sorumluluklarını hafifletmek için üstüne düşeni yapan bir çocuk.

Aylin Akpınar / Emel Eren

6 yaşında. Sevgi dolu, sevimli, neşeli bir çocuk. Anne ve babasının özlemini hep kalbinde hisseden, abilerinin ve ablasının sözünden çıkmayan, oyun oynamayı seven uslu bir kız.

KARDEŞLERŞM 9. BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN...

 

Beğendim
0
Sevdim
4
Beğenmedim
3
Üzgün
1
İnanılmaz
1

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap