SON DAKİKA

Haber > Medya > Kim Milyoner Olmak İster'de Batı hayranlığını bitiren soru!

Kim Milyoner Olmak İster'de Batı hayranlığını bitiren soru!

22 Ocak 2022 Cumartesi - 16:32

ATV'de ekrana gelen Kim Milyoner Olmak İster? yarışmasında Hamide Tanır’a sorulan 100 bin TL değerindeki soru sosyal medyanın gündemine oturdu.

ATV’de ekrana gelen Kim Milyoner Olmak İster programının dün akşam yayınlanan bölümünde sorulan soru ve yarışmacı Hamide Tanır’ın soruya yönelik yaptığı yorum sosyal medyada gündem oldu.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında yarışan Tanır, Avrupa ülkelerini özellikle de İsviçre'yi çok sevdiğini söylerken karşısına çıkan soruyla adeta yıkıldı.

Almanya’dan katılan ve 100 bin liralık soruya kadar gelen Hamide Tanır’a “1980'lere kadar hangi ülkedeki yetim, gayrimeşru doğmuş, ebeveyni alkolik, ayrılmış veya fakir olan çocuklar devlet tarafından bazen açık artırmada satılarak çiftliklerde zorla çalıştırılmıştır?”  sorusu soruldu. Yarışmacı, şıklarda İsviçre'nin de aralarında olduğu Avrupa ülkelerini görünce  “Ama bunlar Avrupa ülkesi. Bana şöyle Orta Doğu, Uzak Doğu'dan cevaplar gelmiş olsaydı tamam diyecektim.” tepkisini verdi.

Bu sözlerin üzerine yarışmanın sunucusu Kenan İmirzalıoğlu, “Programın başında sevgiye dair bahsettiğiniz bir konuşmanız vardı. Acaba oraya mı geldik? Hani siz dediniz ya bizim içimizde çok farklı bir sevgi var, insana olan, ırk, renk, din ayırt etmeden. Fakat Avrupa'da bunu biraz eksik görüyorum demiştiniz ya. Şimdi sanki oraya mı geldik?” cevabını verdi. 

İsviçre'ye gittiğini ve oradaki kültürü çok sevdiğini söyleyen Hamide Tanır,  “İsviçre'ye gittim gördüm, orası çok farklı bir ülke. Orada bir kalite yakaladım, güzellik yakaladım. Orada her şey farklıydı.” dedi.

Sorunun doğru cevabını bilmeyen Hamide Hanım, yarışmadan çekilme kararı aldı.

Yarışmacı Hamide Tanır, yarışmaya devam etseydi cevap olarak Danimarka'yı söyleyeceğini belirtti. O sırada ise cevap İsviçre çıktı ve Tanır'ın şaşkınlığı yüzüne yansıdı.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap