SON DAKİKA

Haber > Medya > Son bölüm Hekimoğlu 39. bölüm izle! Hekimoğlu son bölümde neler oldu?

Son bölüm Hekimoğlu 39. bölüm izle! Hekimoğlu son bölümde neler oldu?

02 Mart 2021 Salı - 18:55

Ekranların sevilen dizilerinden Hekimoğlu 39. bölüm ekrana geliyor ve izleyiciler merakla yeni bölümde olacakları takip ediyor. Son bölümde yaşananlardan sonra Hekimoğlu 39. bölüm izle seçeneği takip edilecek. Hekimoğlu karakterinin maceralarının anlatıldığı Kanal D dizisi Hekimoğlu yeni bölümüyle Salı günü yeni bölümü yayınlanacak.

Yeni bölüm Hekimoğlu 39. bölüm izle diyerek yapılan araştırmalardan sonra vatandaşlar diziyi izlemek için ekran başına geçmiş durumda. Son bölüm Hekimoğlu aradan geçen zamandan sonra yeni bölümüyle seyircisiyle buluşacak. Yapılan açıklamada Hekimoğlu'nın başrol karakteri Ateş Hekimoğlu 39. bölüm full izle tek parça canlı yayın olarak ekranlara dönüyor. Hekimoğlu 39. bölüm izle Kanal D televizyonunda yayınlandı. Yeni bölüm Hekimoğlu 39. bölümü ile Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Televizyon ekranlarının en heyecan verici dizilerinden biri olan dizinin başrolünden Timuçin Esen oynuyor. 
Hekimoğlu 39. bölüm izle 02 Mart Salı günü saat 20:00'de Kanal D'de full izle yayınlanıyor.

HEKİMOĞLU 39. BÖLÜM KANAL D İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

HEKİMOĞLU YENİ BÖLÜM FULL İZLE TEK PARÇA YOUTUBE


HEKİMOĞLU HİKAYESİ, HEKİMOĞLU DİZİ KONUSU NEDİR?

Ateş Hekimoğlu 40'lı yaşlarında başarılı bir doktordur. Tıp Fakültesinden arkadaşı İpek'in yönetici olduğu vakıf hastanesinde Enfeksiyon Hastalıkları ve Nefroloji Uzmanı olarak görev yapmaktadır. Gerek yaşam tarzı gerekse hastalıkları ele alış biçimiyle bilinen doktor tanımından çok uzakta olan Ateş Hekimoğlu'nun en bilinen özelliği hastalarla birebir ilişki kurmadan, hastalıklara odaklanarak araştırma yapmasıdır. Her yeni karmaşık vaka onun için çözülmeyi bekleyen bir bulmaca gibi, kışkırtıcı ve heyecan vericidir.

Hekimoğlu, yaptığı teşhis ve tedavilerle ününü günden güne arttırırken, hastane düzenine ayak uyduramaması hastane yöneticisi İpek'i çoğu zaman zor durumda bırakır. İpek, Hekimoğlu'nun zorlu karakterini anlayan ve bunu tahammül edebilen iki kişiden biridir. Diğeri de Hekimoğlu'nun lise ve üniversiteden arkadaşı Onkoloji Uzmanı Orhan'dır. Hekimoğlu'yla tamamen zıt karakterde olsalar da Orhan her zaman Ateş'in iç sesi ve vicdanı olur. İkisi bir araya geldiklerinde mükemmel doktoru oluştururlar. Biri zekasıyla diğeri de sağ duyusuyla yaklaşır hastalara...

HEKİMOĞLU 39. BÖLÜM OYUNCULARI

Timuçin Esen (Ateş Hekimoğlu)
Ebru Özkan Saban (İpek Tekin)
Okan Yalabık (Orhan Yavuz),
Kaan Yıldırım (Mehmet Ali Çağlar)
Aytaç Şaşmaz (Emre Acar)
Damla Colbay (Zeynep Can)

 

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2019 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap