SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Abdullah Gül ile ilgili Nagehan Alçı'dan çarpıcı iddia!

Abdullah Gül ile ilgili Nagehan Alçı'dan çarpıcı iddia!

04 Ağustos 2022 Perşembe - 10:58

Abdullah Gül ile ilgili Nagehan Alçı'dan çarpıcı iddia geldi.

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün yüksek enflasyon ve ekonomideki gelişmelerle ilgili açıklamaları gündemdeki yerini korurken Habertürk yazarı Nagehan Alçı'dan çarpıcı iddia geldi. Alçı, "Ben Gül’ün kafasında 6’lı masanın ortak adayı olarak hala kendini tasavvur ettiğini düşünüyorum" dedi.

Hükümetin yok yere kendi kendini enflasyon bataklığının içine soktuğunu ve şimdi de oradan çıkamadığını belirten Alçı, "Bunun üzerine de bir yazı yazmak istiyorum ancak bugün üzerinde duracağım mevzu başka" diyerek dikkat çeken bir yazı kaleme aldı. "Abdullah Bey, enflasyon meselesinde ne kadar haklıysa kendisinin Tayyip Erdoğan tarafından siyasetten tasfiye edildiği döneme ve yaşadıklarına dair hiç açıklama yapmamakta da o kadar haksız bence" diyen Alçı, "Ben Gül’ün kafasında 6’lı masanın ortak adayı olarak hala kendini tasavvur ettiğini düşünüyorum. Kanaatimce hala bunu istiyor bence" yorumunda bulundu.

Abdullah Gül'ün "bazı konularda hiç konuşmaması ve özeleştiri yapmamasının" özellikle muhalefet tabanında Gül ismine dair soru işaretlerini büyüttüğünü dile getiren Nagehan Alçı, DEVA ve GELECEK diye iki ayrı parti olmasının temelinde Gül’ün yattığını iddia etti.

"Ahmet Davutoğlu kesinlikle Ali Babacan ile aynı çatı altında tek parti içinde yer almak istiyordu. İki ayrı parti kurulmasını istemiyordu" iddiasında bulunan Alçı, "Abdullah Gül faktörü Babacan ve Davutoğlu’nu iki ayrı partiye itti" değerlendirmesinde bulundu.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

İhsan Saral
3 gün önce
Altılı masa aklını peynir ekmekle yediyse Abdullah beyi aday gösterir. İntihar olur.
O
3 gün önce
Ha ekmeleddin ha abdullah ikiside aynı sonucu verir.Bunlar mevcut düzenin devamına hizmet ederler.

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap