SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Ali Babacan anket sonuçlarını açıkladı!

Ali Babacan anket sonuçlarını açıkladı!

30 Haziran 2020 Salı - 14:32

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, son yaptırdığı anketin sonuçlarını açıkladı.

DEVA Partisi lideri Ali Babacan, partisi tarafından yaptırılan "Türkiye'nin en önemli sorusunu ne?"  araştırmasında Covid 19 salgınının sağlık sorunu olarak üst seviyelere çıktığını ama daha sonra yapılan araştırmalarda ekonominin ve işsizliğin bütün vatandaşların ortak sorunu olduğunu söyledi. 

GENÇLERE VE AİLELERİNE GÖRE EN ÖNEMLİ SORUN

Babacan, Türkiye'nin en önemli sorunu ne? anketinde gençlerin verdiği cevapların ise özgürlüklerle ilgili kısıtlamalar, adalet ve fırsat eşitliği, eğitim sistemi gibi konular olduğunu aktardı  Öte yandan Babacan, Türkiye'deki gençlerin yaklaşık olarak 4'te 3'nün imkan olsa başka bir ülkede okumak ve yaşamak istediğini, aynı soru anne ve babalara sorulduğun da ise imkan olsa çocuğumu başka bir ülkede okuturdum dediğini açıkladı.

BABACAN'A GÖRE EN ÖNEMLİ SORUN

Kamuoyu araştırmalarında en önemli sorunların ekonomik ve işsizlik olmasına karşın Babacan ise Türkiye'deki en önemli sorunun ifade özgürlüğünün kısıtlanmış olduğu yönünde.

Beğendim
1
Sevdim
1
Beğenmedim
1
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Hüseyin
1 ay önce
Ula fırıldak Ali Erdoğan olmasa seni kim tanırdı onun sayesinde bakan oldun.Şimdi de arkanı emperyalistlere ve ftöye dayayıp konuşma , Türkiyede işler yolunda gidiyorki eskiden dost görünen çakallar meydana çıkıyorlar israilden yunandan fransızdan ermeniden çok sesleriçıkmaya başladı Alla aşkına söylesenize davutoğlu sen ve gül siz kimin hizmetkarısınız bu devletin ekmeğini yiğip kime çalışıyorsunuz utanma arlanma yok sizde

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Radyo ve Televizyon kuruluşudur.

Giriş Yap