SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Ankara kulislerini sarsan iddia! İstifa etti, ama Erdoğan kabul etmedi!

Ankara kulislerini sarsan iddia! İstifa etti, ama Erdoğan kabul etmedi!

21 Ocak 2022 Cuma - 09:54

Ankara kulisleri kulaktan kulağa yayılan bu istifa iddialarıyla çalkalanıyor. TCMB ve TÜİK Başkanlarının istifalarının ceplerinde olduğu hatta, TCMB Başkanı Kavcıoğlu'nun istifa ettiği ancak Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kabul etmediği öne sürüldü.

Ankara kulisleri son dönemlerde yeni istifa iddiaları ile dalgalanıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ekonomi politikaları nedeniyle bir çok ismin istifa edeceği iddia ediliyor.

İstifa edecek isimlerin netliği belli olmasa da Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası(TCMB) Başkanı Şahap Kavcıoğlu ve Türkiye İstatistik Kurumu ( TÜİK) Başkanı Sait Erdal Dinçer'in istifa ettiği iddia ediliyor.

''KAVCIOĞLU İSTİFA ETTİ ERDOĞAN KABUL ETMEDİ''

Tv5 Televizyonu'nda yayınlanan Emin Özalp'ın sunduğu ''Haber Merkezi'' programında gündemi değerlendiren Tv5 Program Müdürü Hasan Basri Akdemir kulislerde konuşulan bilgileri aktardı. Akdemir, TCMB Başkanı Kavcıoğlu'nun istifa ettiğini ancak Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bunu kabul etmediğini söyledi. TÜİK Başkanı Dinçer'in istifasının ise hala Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ulaşmadığını ifade etti.

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
1
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Neeeee
4 ay önce
Ne yani eşekler değiştikçe binici kredi mi kazanır?
lutfü
4 ay önce
alayınız gidin topluca

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap