SON DAKİKA

Haber > Siyaset > BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş: İktidar olursak Almanya'dan işçi getireceğiz

BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş: İktidar olursak Almanya'dan işçi getireceğiz

17 Eylül 2021 Cuma - 11:30

2020'nin nisan ayında ölen Bağımsız Türkiye Partisi Kurucu Genel Başkanı Haydar Baş'ın oğlu BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş, iktidar olmaları halinde Almanya'dan Türkiye'ye işçi getireceklerini söyledi.

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, çevrim içi olarak gerçekleştirilen “Memleketine Sahip Çık” programında yurt dışında yaşayan bazı vatandaşlarla bir araya geldi.

Toplantıda konuşan BTP Genel Başkanı Baş, “Emin olun, BTP iktidarında biz Almanya'dan ülkemize işçi getireceğiz. Biz ülkemizi cennet vatan yapacağız.” dedi.

“Hiç kimse vatanından ayrı kalmak istemez”

“Hiç kimse vatanından ayrı kalmak istemez, sizi uzak tutan şey Türkiye'deki yaşam şartlarının elverişsiz olması” diyen BTP lideri Hüseyin Baş, şöyle devam etti:

“Eğer Türkiye'de yaşamak istiyorsak, vatanımızda adil gelirin, adaletin, yüksek refah seviyesinin olmasını istiyorsak ülkemize ve milletimize sahip çıkıp hizmetimizi yapmak zorundayız. Bunu bizden başka da kimse yapamaz. Bizler ‘Memleketine Sahip Çık’ çalışmasının sonuçlarının meyvelerini birçok şehrimizde aldık, almaya da devam ediyoruz. Bu şekilde çalışarak teknolojiden eğitime her alanda çok güzel sonuçlara ulaşacağımıza, yürekten inanıyorum.”

“Sınır kapılarına bu ülke Haydar Hoca’ya borçlu yazacağız”

İktidar olduklarında sınır kapılarına “Bu ülke önce Atatürk'e sonra Haydar Hoca'ya borçludur" yazacaklarını söyleyen BTP Genel Başkanı Baş, “Emin olun, BTP iktidarında biz Almanya'dan ülkemize işçi getireceğiz. Biz ülkemizi cennet vatan yapacağız. Bu yüzden genç arkadaşlarıma da sesleniyorum, çok çalışın ve kuşkunuz da olmasın ki biz iktidara geleceğiz.”  diye konuştu.

Beğendim
1
Sevdim
0
Beğenmedim
0
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

Baştürk.
1 ay önce
Çakal sürüsü karıştı.
kemal
1 ay önce
bu kadar yalan olmazolsun türkiyedeki işsiz ler ne olaca önce işsizlerin sorununu çözeceğim de seni bay kemal mi öğretti bu vaatleri
61ahmet61
1 ay önce
Almanya da geç mi var? Almanyada genç olsa başka ülkelerden iş gücü mü alır? Alman gençler bmw, mersedes, audi, opel ve traktör fabrikalarında çalışmıyor da Türkiyeye mi gelip çalışacak? Bu fabrikalarda maaşlar 3000 euro' dan başlıyor. Siyasetçi olmak için 'atmak mı' gerekiyor. Güldürmeyin insanı.Ya da bizdeki siyasetçiler dünyadan bihaber diye ağlamak mı lazım?
erdal
1 ay önce
Bunlar ne yiyip içiyor ki böyle uçuyor.
Ali Kemal ALTINTAŞ
1 ay önce
Yavaş sen Türkiyedeki işsizliği % 3 e düşür Almanyadan sonra işçi getirirsin atma konusunda Erzurumlu teyo emmiyi geçtiniz Afganlı de suriyeli de Almanya nedir siz ne içiyorsunuz da böyle kafa yapıyor çok merak ediyorum.
salla
1 ay önce
sallama yarışı başladı hadi hayırlısı.................... bakalım en iyi sallamayı kim yapacak. ha unutmadan Millet sallayanı iyi sallar .

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap