SON DAKİKA

Haber > Siyaset > Canlı yayında dikkat çeken Erdoğan iddiası: ''Aday olmayacak!''

Canlı yayında dikkat çeken Erdoğan iddiası: ''Aday olmayacak!''

28 Kasım 2021 Pazar - 12:16

Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanı Yaşar Okuyan, 2023 seçimlerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "rahatsızlığı nedeniyle" aday olmayacağını öne sürdü.

Yeniçağ TV'den Emre Kulcanay'a değerlendirmelerde bulunan eski bakan Yaşar Okuyan, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan için, "Benim fikrim Nisan-Mayıs aylarında kendisi rahatsızlığını ifade ederek seçimlere katılmayabilir" dedi.

Okuyan'ın Erdoğan ile ilgili açıklaması şöyle:

 “Yine hesaplar kitaplar yapıldı. Çünkü 19 yıldır iktidarda olan birisinin en son finali yarım puan bir puanla değil açık ara en az 10-12-15 puanla kaybettiği bir şeyle siyasi yaşamına nokta koymasını ben Tayyip Bey’den beklemem. Rahatsızlıkları da var.

Biliyorsunuz sık sık gündeme geliyor. Benim fikrim Nisan-Mayıs aylarında kendisi rahatsızlığını ifade ederek seçimlere, Tayyip Bey olarak Cumhurbaşkanı adayı olarak katılmayabilir.”

Beğendim
0
Sevdim
0
Beğenmedim
1
Üzgün
0
İnanılmaz
0

Yorumlar


550

abc
8 ay önce
söze bakarım sözmü diye Birde sözü söyleyene bakarım adammı diye.
sfa
8 ay önce
Erdoğan yattığı yerden bu ülkeyi yönetse.Muhalefetin Topunu cebinden çıkartır.Ayrıca yeni Erdoğanlar hazır kıta bekliyor merak etmeyin.Bu ülkeyi çakallara yedirmeyiz.
mustafa D
8 ay önce
Sen kafayı yemisin gündeme gelmek icin her halti yersiniz Erdogansiz türkiye imkansız fetoya pkk ya Bizansa mi teslim edilsin
kaplan
8 ay önce
başka adam bulamadınızmı haber yapmak için.
Doğru söz
8 ay önce
Yok katılsın! Millet ona 20 yıl tek başına iktidar avantajı ile kimleri zengin kimleri fakir ettiğinin hesabını soracak! Soracağız! Yok öyle kaçmak!

VİDEO

SON DAKİKA

ÇOK OKUNANLAR

© 2020 www.karadenizgazete.com.tr | Karadeniz Gazetesi bir Güçlü Ticari Ve Sınai Ürünler Pazarlama Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketi ‘dir.

Giriş Yap